2024-04-23 - 2024-04-25

REKLAMA POLYGRAF 2024

parodų centras PVA EXPO PRAHA

Kongresový sál PVA EXPO PRAHA, Beranových, Prague 18, Czechia Praha, Čekija

REKLAMA POLYGRAF 2024

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje reklamos paslaugų, marketingo ir žiniasklaidos parodoje bei grafikos meno, popieriaus ir pakavimo technologijų mugėje Prahoje (Čekijos Respublikoje).

(plačiau apie parodą rasite čia: http://reklama-fair.cz/en/)

REKLAMA POLYGRAF 2024 – tarptautinė reklamos paslaugų, marketingo ir žiniasklaidos paroda bei grafikos meno, popieriaus ir pakavimo technologijų mugė, vykstanti kasmet, nuo 1993m. Tai didžiausias tokio pobūdžio renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Parodoje dalyvauja nuolatiniai pirmaujančių Čekijos ir užsienio šalių kompanijų gamintojai bei tiekėjai, kurie pristatys naujausias tendencijas, gamybos procesus ir pokyčius.

Pagrindiniai parodos ir mugės sektoriai: Ženklinimas; Didelio formato spausdinimo ir lauko reklamos; Reklamos ir dovanų straipsniai; Pardavimo skatinimas; Reklamos paslaugos; Spausdinimo mašinos; Spausdinimo medžiagos; Biuro prietaisai; Spausdinama ir elektroninė žiniasklaida; Prietaisai ir reikmenys reikalingi fotografijos pramonei; Reklama; Rinkodara; Knygos; Spauda; Pakavimas.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt