2024-10-03 - 2024-10-04

RIGA COMM 2024

Rygos BT1 parodų rūmai

BT 1, Ķīpsala, Ķīpsalas iela, Ryga, Latvija Ryga, Latvija

RIGA COMM 2024

„RIGA COMM“ – tai kasmetinis IT ir verslo renginys paslaugų ir gamybos verslininkams, valstybės institucijų vadovams ir pramonės profesionalams, kuriame susirenka naujausi Baltijos ir užsienio skaitmeninių paslaugų tiekėjai bei produktų kūrėjai. Parodos metu galėsite konsultuotis su išmanančiais specialistais ir kartu išsirinkti tinkamiausius sprendimus jūsų verslui ar organizacijai. Galinga skaitmeninė rinkodara yra verslo sėkmės raktas, todėl reikia nuolatinio švietimo apie skaitmeninio pardavimo ir rinkodaros priemones, kanalus, platformas, taktikas ir jų praktinį pritaikymą. Optimizuokite savo rinkodaros ir pardavimo procesą naudodamiesi skaitmeninių technologijų pranašumais! Parodos tikslas – skatinti modernizaciją įmonėse, organizacijose, valstybės ir savivaldybių institucijose, kad jų darbas būtų efektyvesnis. Parodos turinys tinka visų pramonės šakų verslininkams ir vadovams.

RIGA COMM paroda – unikali vieta pasiekti naujus klientus, stiprinti ryšius su esamais klientais, keistis informacija ir idėjomis. Parodoje dalyvauja vis daugiau užsieniečių, dalyvavimas - tai puiki proga užmegzti tarptautinius verslo ryšius ir pažinti naujas eksporto rinkas. 2023 – taisiais metais parodoje dalyvavo 193 įmonės iš 15 šalių, o per dvi parodos dienas apsilankė virš 3000 verslo ir technologijų profesionalų.

Parodoje eksponuojama: skaitmeniniai verslo sprendimai ir paslaugos; skaitmeniniai rinkodaros sprendimai; interneto ir mobiliųjų programų kūrimo paslaugos; debesų kompiuterijos paslaugos; verslo saugumo sprendimai; IRT infrastruktūros sprendimai; IT ir telematikos sprendimai; interaktyvūs, AR ir VR sprendimai; valstybinės elektroninės paslaugos; verslo konsultavimo paslaugos; modernios technologijos ir produktai.

 

Pasiūlymai

RIGA COMM 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 80
Užsakyti

6 kv.m. ploto su standartiniu įrengimu:                 550,00 EUR

9 kv.m. ploto su standartiniu įrengimu:                 700,00 EUR

12 kv.m. ploto su standartiniu įrengimu:               850,00 EUR

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), elektros rozetė, užrašas ant stendo (iki 16 ženklų), bendras apšvietimas, Wi-Fi interneto ryšys vienam įrenginiui.

 

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt