2024-10-11 - 2024-10-13

RIGA FURNITURE & INTERIOR 2024

Rygos "BT 1" parodų rūmai

Ķīpsalas iela 8, Ryga, Latvija Ryga, Latvija

RIGA FURNITURE & INTERIOR 2024 RIGA FURNITURE & INTERIOR 2024

Furniture“– tai didžiausia baldų ir interjero paroda Baltijos šalyse. Latvijos rinka visuomet buvo patraukli Lietuvos ir aplinkinių šalių baldų gamintojams bei interjero profesionalams, todėl rudenį vykstanti paroda kasmet pasižymi vis didesniu dalyvių iš Lietuvos ir pasaulio skaičiumi.

Dizaino salė „Interior“ yra kūrybinga ir dinamiška susitikimų vieta, kurioje dizaineriai gali pristatyti naujausius pasiekimus kitiems specialistams, klientams ir mėgėjams. Parodoje akcentuojamas pramoninis ir individualus interjero dizainas, architektūra ir mados dizainas.

„Interior“ sektoriuje metu talentingi vietiniai ir Baltijos šalių dizaineriai parduoda originalius ir modernius dizaino produktus – interjero dekorus, drabužius, aksesuarus, gyvenimo būdo bei daugelį kitų produktų.

2023 metų parodas aplankė virš 17 000 lankytojų iš 14 pasaulio šalių. Parodoje dalyvavo 159 baldų, interjero, dizaino, namų interjero aksesuarų ir projektavimo įmonės.

Parodos tematikos: baldų projektavimas ir dizainas; minkšti baldai; baldai butui ir vasarnamiui: prieangiui, svetainei, valgomajam, virtuvei, miegamajam, vaikų kambariui, tualetui ir voniai; sulankstomi, masyvaus medžio, pinti baldai; baldai visuomeninėms ir tarnybinėms patalpoms: biurui, bankui, viešbučiui, restoranui, barui, kavinei, valgyklai, kazino, prekybos salėms, mokymo, medicinos įstaigoms, poilsio namams, kirpykloms, kosmetologiniams kabinetams; komponentai baldų gamybai medžiagos baldams: veliūras, gobelenas, pliušas, aksomas, šilkas; dekoratyviniai interjero gaminiai: veidrodžiai, tonuotas stiklas, šviestuvai, užuolaidos, žaliuzės, keramikos dirbiniai, vazos, lovos reikmenys; interjero dizainas, namų tekstilė, namų aksesuarai, baldų restauravimas; specializuota literatūra; kompiuterinės baldų projektavimo programos.

Pasiūlymai

RIGA FURNITURE & INTERIOR 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 115
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt