2023-10-28 - 2023-11-01

Salon du Chocolat 2023

parodų centras Paris Expo Porte de Versailles

Paris Expo Porte de Versailles, Place de la Porte de Versailles, Paris, France Paryžius, Prancūzija

Salon du Chocolat 2023

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje kakavos, šokolado, konditerijos gaminių parodoje Salon du Chocolat 2023 Paryžiuje (Prancūzijoje)!

Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.salon-du-chocolat.com/accueil.aspx)

Kiekvienais metais tūkstančiai lankytojų plūsta į parodą „Salon Du Chocolat“, kad apžiūrėtų dalyvių stendus, jų produkciją. Apsilankę parodoje rasite šokolado, konditerijos gaminių, sutiksite konditerius, kakavą gaminančius profesionalus ir kitus amatininkus iš viso pasaulio (Prancūzijos, Belgijos, Austrijos, Brazilijos, Kolumbijos, Meksikos, Lietuvos, Pietų Korėjos, Portugalijos ir kt.). Kiekvienais metais jis pritraukia tūkstančius lankytojų (paskutinį kartą – 130 000), o parodoje sudalyvauja daugiau nei 200 šefų ir konditerijos meistrų iš Prancūzijos, taip pat apie 250 tarptautinių parodos dalyvių.

 

Šio 5 dienų renginio metu šios parodos programoje bus daug veiklos ir renginių. Lankytojai galės dalyvauti „Pastry show“ (su geriausių virėjų receptų demonstravimu), „Cacao Show“ (muzikinės pramogos ir pasirodymai iš kakavą gaminančių šalių), „Chocosphere“ (pokalbiai ir degustacijos), seminarai suaugusiems ir vaikams ir, žinoma, taip pat vyks garsusis mados šou, kuriame dalyvauja modeliai, vilkintys šokolado sukneles.

 

Be visų šių veiklų, „Salon du Chocolat“ yra puiki galimybė atrasti ir nusipirkti šokolado iš daugelio tarptautinių amatininkų ir šokolado gamintojų, kurie susiburs Paryžiuje, parodų centre „Paris expo Porte de Versailles“.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt