2025-04-02 - 2025-04-03

SANDWICH AND SNACKS SHOW 2025

parodų centras „Porte de Versailles“

1 Pl. de la Prte de Versailles, 75015 Paris, Prancūzija Paryžius, Prancūzija

SANDWICH AND SNACKS SHOW 2025

Kviečiame Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje užkandžių, gatvės, greito maisto ir technologinių įrengimų PARODOJE Paryžiuje (Prancūzija)

Atraskite „Sandwich & Snack Show“ – pirmaujančią parodą, skirtą gatvės ir greito maisto profesionalams, norintiems plėtoti, sustiprinti ar atnaujinti savo verslą, pasitelkiant naujas užkandžių tendencijas ir naujas koncepcijas.

 

Kartu su „Parizza“ paroda „Sandwich & Snack Show“ padeda atrasti naujus maisto produktus, sprendimus, įrangą ir technologijas, pritaikytas prie vartotojų tendencijų pokyčių.

 

Sandwich & Snack Show“ metu galėsite susitikti su geriausiais ekspertais ir pirmaujančiais maisto profesionalais, išgirsti naudingos informacijos, sužinoti tendencijas ir galimybes bei suprasti kaip plėtoti verslą nuolat besikeičiančiame sektoriuje.

 

Renginio programa apims įvairias įdomias veiklas, įskaitant galimybę kažką įsigyti, gyvas demonstracijas, seminarus, tokius konkursus kaip „French Burger Cup by Socopa“ ir B.R.A. Užkandžių koncepcijos apdovanojimai. Kitas parodos akcentas bus „Zapping du Snacking“ konferencijų erdvė, kurioje dalyviai ir profesionalai galės pasisemti gilių įžvalgų, pasidalinti patirtimi, sužinoti naujausias užkandžių rinkos naujienas ir tendencijas.

 

Parodos sektoriai:

MAISTO PRODUKTAI IR GĖRIMAI

ĮRANGA IR PAKUOTĖ

TECHNOLOGIJOS IR PASLAUGOS

 

Apsilankykite sumuštinių ir užkandžių šou, kad sužinotumėte, kokios priemonės padės jums išsiskirti!

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.sandwichshows.com/en-gb.html

 

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt