2025-05-19 - 2025-05-21

SIAL CHINA 2025

Shanghai New International Expo Center

Shanghai New International Expo Center Šanchajus, Kinija

SIAL CHINA 2025

UAB ‘”Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje didžiausioje maisto produktų, gėrimų parodą SIAL China 2025 Šanchajuje (Kinijoje)

(Daugiau apie parodą: http://www.sialchina.com/)

Paroda SIAL China 2025 – tai tarptautinė maisto produktų, gėrimų paroda. SIAL China yra ketvirta pagal dydį pasaulyje maisto produktų paroda, rinkoje turinti didelę patirtį. SIAL China užsienio kompanijoms nustato orientavimosi į Azijos ir Kinijos rinkas standartus, o taip pat teikia vertingas įžvalgas, tendencijas ir naujoves regiono maisto (ypač mėsos, pieno ir gerimų sektorių) pramonėje.

2022 metais paroda nevyko dėl COVID-19 viruso.

Produktų sektoriai:

• Mėsa – kiauliena, jautiena, aviena, arkliena, naminiai paukščiai ir jų subproduktai, šviežia paukštiena ir žvėriena, paukštiena, triušio mėsa, sūdyta mėsa, kita šviežia mėsa, sūdyta arba džiovinta mėsa, virtos mėsos gaminiai, kiti sūdomos mėsos produktai;
• Gėrimai – nealkoholiniai gėrimai: mineralinis vanduo, gaivieji gėrimai, vaisių sultys, energetiniai gėrimai, sirupai, arbata ir kava;
alkoholiniai gėrimai: vynas, spiritas, šampanas, kokteiliai, alus, sidras, aperityvas;
• Pieno produktai – kreminiai produktai, jogurtai ir desertai, sūriai, pienas, sviestas ir pastos, kiaušiniai;
• Naminis ūkis (4 erdvės) – alaus kaimelis; ekologiškų produktų ir sveikatos kaimelis; kūdikių maisto kaimelis; žuvis ir jūros gėrybės.

 

Parodos sektoriai ir pristatomų produktų grupės: maisto produktai; šviežia mėsa ir valgomi mėsos subproduktai; švieži vaisiai ir daržovės; džiovinti vaisiai; konservuoti produktai; konditerijos gaminiai; sausainiai; makaronai; vynas ir spiritiniai gėrimai; alkoholiniai gėrimai; bakalėjos prekės; įranga; pakuotės pieno produktai; kavos gamyba; košerinis maistas; ekologiški produktai ir kita.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt