2024-06-26 - 2024-06-30

SIBF 2024

parodų centras COEX

COEX Convention Center Grand Ball Room, Yeongdong-daero, Samseong 1(il)-dong, Gangnam-gu, Seoul, South Korea Seulas, Pietų Korėja

SIBF 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje knygų mugėje Seule (Pietų Korėjoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia:http://sibf.or.kr/)

SIBF 2024 – tai tarptautinė kiekvienais metais vykstanti knygų mugė rengiama nuo pat 1995 metų, Pietų Korėjoje, Seulo mieste. Tai pirmaujanti mugė knygų leidybos pramonėje. SIBF mugėje knygos pristatomos visais įmanomais formatais, taip pat pristatoma papildoma atributika bei kiti ne tik su knygomis susiję produktai. Taigi šioje mugėje veikia gana platus produktų ir paslaugų asortimentas ir švietimo programos, kurios sudaro puikias galimybes pritraukti kuo daugiau ir kuo įvairesnių knygų pramonės specialistų iš viso pasaulio. SIBF knygų mugė rengiama siekiant skatinti Korėjos leidinius užsienyje, taip pat norint stiprinti leidybos pramonės konkurencingumą, bei skatinti plačiąją visuomenę skaityti bei domėtis įvairiomis kultūromis.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Leidėjai; Literatūros agentūros įstaigos; Asociacijos; Platintojai; Eksportuotojai ir importuotojai; Bibliotekininkai; Knygynai; Spausdintuvai; Valdžios institucijos; Knygos (religijos, filosofijos, socialinių mokslų, meno, kalbos, literatūros, istorijos, geografijos, kelionių/turizmo, vaikų knygos, vadovėliai, žurnalai, periodiniai leidiniai, žemėlapiai)

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt