2021-05-04 ‒ 2021-05-06

SMT Hybrid Packaging 2021 (perkelta)

Messezentrum Nürnberg parodų centras

Messezentrum, Nürnberg, Vokietija

UAB  “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje sistemų integracijos į mikroelektroniką parodoje Niurnberge (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.mesago.de/en/SMT/home.htm)

Paroda 2021 metais perkelta dėl koronaviruso grėsmės.

SMT Hybrid Packaging 2021 – tai tarptautinio mąsto, kiekvienų metų gegužę vykstanti paroda skirta apžvelgti sistemų integraciją į mikroelektroniką. Pirmą kartą sėkmingai surengta dar 1989 metais. Praeitais metais vykusioje SMT Hybrid Packaging parodoje dalyvavo daugiau negu 15 000 lankytojų. Įvairias paslaugas ir įvairią produkciją pristatė daugiau nei 419 parodos dalyviai (daugiausia gamintojai bei tiekėjai) iš 28 skirtingų pasaulio šalių. Tai visoje Europoje pirmaujanti sistemų integracijos į mikroelektroniką paroda. Tai itin puiki vieta, kuri suteikia visą reikalingą informaciją apie naujausias tendencijas bei pokyčius elektronikos pramonėje.

Pagrindiniai parodos sektoriai:  SMD komponentai; Spausdintos plokštės; Mechanizmai ir įranga; Spausdintinių grandinių, automatinių komponentų įterpimo mašinos; Litavimo aparatai; Hibridinės schemos; Tikrinimo ir bandymo įranga (hibridiniai moduliai, pakavimas, storų ir plonasluoksnių technologijos, padėklai, medžiagos); Pažangios pakavimo technologijos.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė