2022-04-22 - 2022-04-24

SODAS 2022

Talino EESTI NAITUSED parodų rūmuose

Eesti Näituste AS, Pirita tee, Tallinn, Estonia Talinas, Estija

SODAS 2022

Parodos organizatoriai: “Estonian Fairs Ltd.”
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Sodas“ vyksta tuo pačiu metu, kaip ir 22 kartą vykstanti „Interjeras“ kuri tapo tradiciniu renginiu Estijos Parodų Centre. Šios parodos tikslas, suteikti kuo platesnę informaciją apie vyraujančias tendencijas bei naujoves interjero, baldų, dizaino, apdailos srityse. Taip pat padėti naujoves pritaikyti savoje aplinkoje, t.y. biure, vasarnamyje, namuose.  

2019 m. parodose „Sodas“ ir „Interjeras“  buvo galima susipažinti su 270  kompanijų, pristatančiomis  savo gaminius, iš įvairių užsienio šalių: Latvijos, Lietuvos, Rumunijos, Vokietijos, Ukrainos, Lenkijos, Kinijos, Portugalijos, Šveicarijos  ir k.t. Parodoje apsilankė virš 20 000 lankytojų iš Bulgarijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos ir daugelio kitų šalių.

Pasiūlymai

SODAS 2022

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 300
Užsakyti

Parodoje eksponuojama:

vaisių ir daržovių auginimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; sėklos ir augalai; gruntas, durpės, žolė; pesticidai ir trąšos; gamtosauga; sodo įrankiai ir technika; pakavimo medžiagos ir šiltnamiai; sodo baldai šviestuvai, keramika, fontanai; žaliųjų plotų projektavimas; vaistažolės; bitininkystės produktai; tyrimų ir konsultacijų veikla, sodininkystė ir kt.

 

250

registruotų dalyvių

23 400

Registruotų lankytojų

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt