2024-01-16 - 2024-01-18

SOLAR ENERGY EXPO 2024

Varšuvos parodų rūmai "Ptak Warsaw Expo"

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija Varšuva, Lenkija

SOLAR ENERGY EXPO 2024

Solar Energy Expo - tarptautinė paroda, skirta atsinaujinančios energijos pramonei. Tai dviejų dienų renginys, kuriame Lenkijos bei užsienio kompanijos pristatys inovatyvius sprendimus. Paroda – puiki galimybė susitikti su specialistais ir užmegzti verslo ryšius, taip pat tai galimybė reklamuoti ir parduoti saulės, vėjo, vandens, geoterminės ir biomasės energetikos įrangą. Be to, tarp parodos dalyvių yra investicinių įmonių, kurios domisi bendradarbiavimu ir plėtra Lenkijos atsinaujinančios energijos rinkoje. 2022  metais parodoje apsilankė 14 732 lankytojai, dalyvavo 115 dalyvių, kurie užėmė 20 000 kv.m. ekspozicinio parodos ploto.

 

Parodos tematikos:

  • FOTOVOLTIKA (saulės elementai ir moduliai; saulės elementai; fotovoltiniai moduliai – gamybos technologijos; plonasluoksniai saulės moduliai; sistemų pusiausvyra; inverteriai; sStebėjimo, matavimo ir valdymo technologijos; integruotų BIPV sprendimų kūrimas; autonominės sistemos, off-grid sistemos; energijos kaupimo technologijos; programinė įranga; fotovoltiniai komponentai (kabeliai, jungtys ir kt.); montavimo sistemos, montavimo pagalbinės priemonės; gamybos technologijos; automatizavimo technologija; stebėjimas ir matavimas; medžiagos ir komponentai; gamybos įranga).
  • ELEKTROS IR ŠILUMOS GAVIMO IŠ ATSINAUJANČIŲ ŠALTINIŲ TECHNOLOGIJOS: vėjo energija; hidroenergetika; geoterminė energija; biomasė; nulinės emisijos technologijos.
  • PASLAUGOS, KONSULTACIJOS, ŽINIASKLAIDA: inžinerija ir dizainas; konsultavimas; finansinės paslaugos, dotacijos; tyrimai ir plėtra – mokslinių tyrimų institutai; sertifikavimas; švietimas ir mokymas, mokymo kursai; valstybės iniciatyvos ir valdžios institucijos; komercinė žiniasklaida, leidyklos; asociacijos.
  • SAULES ELEKTRINĖS: fotovoltinės sistemos gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams; atskiros fotovoltinės instaliacijos; saulės energijos įrenginių eksploatavimas ir priežiūra; saulės elektrinės; saulės elektrinių projektų kūrimas.
  • EV ELEKTROMOBILUMAS: įkrovimo stotelių gamintojai ir tiekėjai; įkrovimo stotelių aptarnavimas ir montavimas; įkrovimo stotelių valdymo sistemos; atsiskaitymo sistemos; elektromobilių gamintojai ir tiekėjai; mažo elektromobilumo (elektrinių dviračių, motorolerių, paspirtukų ir specialios įkrovimo infrastruktūros) gamintojai ir tiekėjai; bandymų zona.
  • SAULĖS TECHNOLOGIJOS IR ŠILUMOS SIURBLIAI: kolektoriai, šilumos siurbliai; integruotų sprendimų kūrimas; oro kondicionavimas ir vėdinimas; gamybos įranga.
  • ENERGIJOS SAUGOJIMAS

 

Lankytojų profilisMontuotojai ir integratoriai; projekto rangovai – EPC; gamintojai ir tiekėjai; platintojai, energetikos konsultantai; investuotojai ir analitikai; architektai / energijos planuotojai / elektros projektuotojai; vyriausybės pareigūnai / sprendimų priėmėjai.

 Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt