2023-09-26 - 2023-09-28

Speciality Food and Drinks Asia 2023

Marina Bay Sands

10 Bayfront Ave, Singapore 018956 Singapūras, Singapūras

Speciality Food and Drinks Asia 2023

„Specialty & Fine Food Asia“ geriausia platforma gurmaniškų maisto gamintojų ir tiekėjų susitikimams su pagrindiniais pirkėjais ir sprendimus priimančiais asmenimis iš mažmeninės prekybos, didmeninės prekybos, maitinimo paslaugų ir svetingumo sektorių. Tiekėjams tai yra tikslinė priemonė, leidžianti pasiekti tinkamus prekybos pirkėjus koncentruotoje verslo aplinkoje. Pasinaudokite galimybę praplėsti savo verslą ir pasiekti pirkėjus iš visos Pietryčių Azijos.

 

Tikslinė auditorija:

  • Maisto ir gėrimų paslaugų tiekimo įmonių direktoriai ir vadybininkai
  • Viešbučių vadovai ir generaliniai direktoriai
  • Pirkimų vadybininkai
  • Restoranų savininkai
  • Konsultantai, pardavėjai ir kt.
  • Virėjai, šefai, maisto gamybos darbuotojai.


 

Parodoje bus eksponuojama:

Kepyklos ir konditerijos gaminiai; gėrimai; sūris ir kiti pieno produktai; šokoladas; kava ir arbata; žuvis ir jūros gėrybės; šviežia maisto produkcija; šaldyti produktai; sveikas ir funkcinis maistas; uogienės ir konservai; logistikos ir kitos paslaugos; mėsa ir mėsos gaminiai; alyvuogių aliejus; actas, padažai, pagardai; užkandžiai.

 

2023 metais paroda bus suskirstyta į 4 sektorius:

„RPB ASIA“ – vienintelis prekybos renginys, skirtas restoranų, barų ir barų bendruomenei Pietryčių Azijoje! Parodoje eksponuojama: gėrimai be alkoholio/gaivieji gėrimai/vanduo, maistas bare ir užkandžiai, alus („ale“/„craft“/„lager“/„pilsner /„stout“), kava ir arbata, spiritas ir alkoholiniai gėrimai, vynai/šampanas.

„Speciality Coffee & Tea Asia“ – platforma verslui plėtoti, kurioje susiburs kavos pupelių, arbatų lapų augintojai ir gamintojai, tiekėjai, skrudintojai, prekybininkai, mažmenininkai, kavinių savininkai iš visos Pietryčių Azijos. Renginyje vyks įvairūs čempionatai. Puiki vieta užmegzti ryšius ir plėtoti šią sparčiai besivystančią pramonę.

 „Meat & Poultry Asia“ – platforma, skirta mėsos profesionalams pademonstruoti savo puikius darbo įgūdžius pjaustant mėsą, kūrybingai ją demonstruojant. Parodoje eksponuojama: šviežia/neperdirbta mėsa, mėsos gaminiai, mėsos produktai, organų mėsa ir subproduktai, paukštiena, perdirbta mėsa.

„FOOD2GO“ – verslo renginys, kuriame bus pristatomos maisto ir gėrimų pristatymo naujovės.

Ekspertų grupė dalinsis įžvalgomis ir diskutuos temomis apie maisto ir gėrimų pristatymą ateityje, naujoves ir tvarią pakuotę.

 

 „Specialty & Fine Food Asia“ 2022 m. paroda pritraukė – 188 parodos dalyvius iš 16 šalių ir 7300 lankytojus iš 47 šalių, parodoje buvo įrengti 11 šalių nacionaliniai paviljonai. Renginyje būtina apsilankyti dirbantiems maisto pramonėje! Parodoje vyksta įvairūs renginiai: demonstracijos, verslo seminarai, konsultacijos, apdovanojimai, šokolado degustacijos ir pan. Pietryčių Azijoje esantis Singapūras gali pasigirti gerai išplėtota ekonomika, nedideliu korupcijos lygiu, o neseniai pasaulio bankas pripažino šalį geriausia vieta verslui. Šalis priklauso vienam iš sparčiausiai besivystančių Pietryčių Azijos regionui.

Pasiūlymai

Speciality Food and Drinks Asia 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt