2022-06-19 ‒ 2022-06-21

SPOGA+GAFA 2022

Cologne messe

Koelnmesse, Messeplatz, Cologne, Germany

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje sodininkystės, daržo ir laisvalaikio parodoje SPOGA+GAFA 2022 Kelne (Vokietijoje).
(plačiau apie parodą rasite čia: http://www.spogagafa.com/spogagafa/index-2.php)

Spoga+Gafa 2022 – tai tarptautinė sodininkystės ir laisvalaikio paroda, vykstanti kasmet nuo 1973 metų. Šioje parodoje galite ne tik pasisemti idėjų savo sodui,bet ir užmegzti naujus ryšius, atrasti naujus produktus, dalintis įspūdžiais bei įdėjomis su kitais lankytojais ar tiesiog įsigyti reikiamų prekių savo sodui, nes čia jūsų lauks platus sodo prekių asortimentas.

Praėjusiais metais parodoje sudalyvavo 2007 dalyviai iš 57 pasaulio šalių ir apsilankė net 39 275 lankytojai. Parodinis plotas siekė 104 843 kv.m.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Sodo baldai (baldai, skėčiai, supynės, hamakai, priežiūros priemonės, sodo tekstilė, terasų šildytuvai ir kt.); Grill, barbekiu zona (griliai, aksesuarai, įrankiai); Kempingai ir laisvalaikio zona; Sporto, lauko žaidimų zona; Sodo technikos zona; Sodo įrankiai ir aksesuarai; Sodo dekoro zona; Vandens ir apšvietimo zona (fontanai, baseinai, dušai ir kt.)
Naminių gyvūnų laikymas (maistas, narvai, akvariumai ir kt.); Bio chemija ir dirvožemis.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė