2024-05-14 - 2024-05-16

SWEETS AND SNACKS EXPO 2024

Parodų ir konferencijų centras "McCormick Place"

2301 S Dr Martin Luther King Jr Dr, IL 60616 Chicago, Illinois, USA Čikaga, Jungtinės Amerikos Valstijos

SWEETS AND SNACKS EXPO 2024

UAB „Autarė“ kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje saldumynų ir užkandžių PARODOJE Čikagoje (Ilinojus) JAV

  

27-oji kasmetinė konditerijos ir užkandžių sektorių paroda suburs pramonės lyderius, startuolius ir mažmeninės prekybos profesionalus. „Sweets & Snacks Expo“ yra svarbiausias konditerijos ir užkandžių pramonės renginys verslui. Paroda yra neprilygstama naujų produktų pristatymu, verslo kūrimo sprendimais ir prekybos naujovėmis. Raskite specializuotus, gurmaniškus, ekologiškus ar klasikinius saldainius, naujausių traškučių, riešutų, saldžių užkandžių, džiūvėsių, pyragaičių ir kitų naujovių kurių pirkėjai ieško vienoje centralizuotoje vietoje, ir tiesiogiai susisiekite su gamintojais ar tiekėjais. 2024 metais daugiau nei 700 įmonių eksponuos savo naujausius produktus, parodoje susirinks apie 16 000 aukštos kvalifikacijos lankytojų.

 

Profesionalai nekantriai laukia „Sweets & Snacks Expo 2024“ kaip galimybės užmegzti ryšį ir atrasti tendencijas, kurios nulems šokolado, saldainių ir užkandžių rinkos ateitį JAV. 4 dienas truksiančioje parodoje bus galima įsigyti įvairių skanėstų ir atrasti naujus skonius. „Sweets and Snacks Expo“ yra didžiausia saldumynų ir užkandžių paroda Šiaurės Amerikoje. Lankytojai galės dalyvauti „Shoppers Solution Theatre“ – interaktyviame idėjų šou kaip parduoti saldumynus ir užkandžius.

 

Kodėl verta apsilankyti parodoje?

Parodoje gausite vertingos informacijos apie saldumynų ir užkandžių verslą. Apsilankydami renginyje pamatysite karščiausias pramonės tendencijas, produktus ir prekybos metodus. Čia sutiksite pramonės profesionalus, inovatorius – tai puiki galimybė užmegzti verslo ryšius. „Sweets and snacks show“ išgirsite daug naudingos informacijos: kaip nudžiuginti klientą jam kaskart apsipirkus? Kokių priemonių imtis, norint viršyti pirkėjų lūkesčius?

 

Daugiau informacijos apie parodą: https://sweetsandsnacks.com/

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt