2023-09-27 - 2023-09-28

TALLIN FOODFAIR 2023

Unibet Arena

28 Pirita Road, Tallinn, Estonia Talinas, Estija

TALLIN FOODFAIR 2023

Taline maisto pramonės parodos vyksta kiekvienais metais: nelyginiais metais jų pavadinimas būna Tallinn Food Fair, lyginiais – Tallinn Food Fest. Paroda Tallinn Food Fest skirta tiek mažmenininkams, tiek didmenininkams. Tai didžiausias maisto pramonės renginys Estijoje. Dalyvavimas renginyje - vienas iš geriausių būdų atrasti naujas rinkas Estijoje ir kitose Baltijos šalyse. Kas antrais metais vykstanti paroda pristato platų maisto ir gėrimų asortimentą, moderniausias technologijas ir įrangą. Parodos metu vyksta geriausio gaminio rinkimai, prezentacijos, produkcijos pristatymai ir degustacijos.

Tallinn Food Fair 2022 parodą aplankė apie 8100 lankytojų, parodoje dalyvavo 204 įmonės. Virš 50 įmonių dalyvavo įvairiose parodos varžybose ir kituose  renginiuose. Parodos plotą sudarė 2400 kv.m.

Parodoje eksponuojama: maisto produktai; maistiniai priedai ir prieskoniai; alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai; tabako gaminiai; gamybos ir perdirbimo įranga; restoranų, barų, viešojo maitinimo ir parduotuvių įranga; šaldymo įranga; pakavimo įranga ir medžiagos; žurnalai ir knygos; matavimo ir svėrimo įranga, kasos aparatai; virtuvių įranga ir reikmenys; stalo serviravimo reikmenys; indai; įranga produktų gaminimui, saugojimui ir pardavimui; elektroninė komercija, susijusi su maisto pramone, apmokymai ir pan.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt