2021-10-29 ‒ 2021-10-31

TALLINN FOOD FEST 2021

Estonian Fairs Center

Estonian Fairs OÜ, Lasnamäe, Tallinn, Tallinna linn, Estonia

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje maisto bei gėrimų, pakavimo parodoje TALLINN FOOD FEST 2021 Taline (Estijoje) 

Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.profexpo.ee/foodfest/?lang=en  | arba čia: https://www.tradefairdates.com/Tallinn-FoodFest-M6063/Tallinn.html

Taline maisto pramonės parodos vyksta kiekvienais metais: nelyginiais metais jų pavadinimas būna Tallinn Food Fair, lyginiais – Tallinn Food Fest.

Paroda TALLINN FoodFest  – tarptautinė maisto šventė pirmą kartą suorganizuota 2002 metais. Tai pat, čia gausiai organizuojami seminarai ir pristatymai. Tai puiki galimybė susipažinti su maisto pramonės specialistais ir įgauti daug naujos informacijos. Ši paroda jau tapo tradicija, į kurią atvyksta daug žmonių iš maisto sektoriaus.

Praeitoje parodoje dalyvavo 134 įmonės ir atvyko 8300 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maistas; Gėrimai; Tabako gaminiai; Parduotuvės; Restoranai; Maisto perdirbimo technologijos; Pakavimo medžiagos; Valymas ir higiena; Ekologiniai produktai; Indai; Įranga virtuvei; Stalo serviravimas; Sandėliavimas.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė