2023-11-30 ‒ 2023-12-02

TECH INDUSTRY 2023

Rygos "BT 1" parodų rūmai

Ķīpsalas iela 8, Ryga, Latvija

UAB “Autarė” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje METALO APDIRBIMO ĮRANGOS, STAKLIŲ, MAŠINŲ, GAMYBOS, ĮRANKIŲ IR TECHNOLOGIJŲ PARODOJE RYGOJE (LATVIJA)

kuri vyks parodų Rūmuose “BT 1”, Kipsalos g. 8

Parodos organizatoriai: kompanija “BT1”
Atstovai Lietuvoje: UAB “Autarė”

„Tech Industry“ tai pramoninių įrenginių pramonės parodų lyderis Latvijoje. Paroda suburia didžiausius ir žymiausius verslo atstovus, ne tik iš visų Baltijos valstybių, bet ir daugelio kitų užsienio šalių. Latvijos rinka visuomet buvo patraukli Lietuvos įmonėms, todėl ši paroda yra ypatingai aktuali Lietuvos pramoninių įrenginių gamintojams ir atstovams. Kasmet augantis dalyvių iš Lietuvos skaičius įrodo šio projekto reikalingumą ir svarbą Lietuvos įmonėms. Tech Industry 2018 metais dalyvavo daugiau nei 270 įmonių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Italijos, Vokietijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kt. Parodoje apsilankė beveik 27 000 lankytojų. Bendras parodinis plotas sudarė apie 14 000 kv. m.

Parodoje eksponuojama: metalo apdirbimo įranga ir staklės: metalo pjaustymo ir lenkimo įranga, pjaustymo mašinos, juostinių pjūklų geležtės, lazerinės presavimo mašinos, liejimo ir presavimo mašinos, tekinimo staklės, frezavimo peiliai, gręžimo mašinos, metalo paviršių apdirbimo įranga, suvirinimo ir litavimo įranga, lakavimo ir dažymo įranga, elektrocheminio apdorojimo mašinos, atliekų apdorojimo įranga; mašinų gamyba: mašinų gamybos įranga, krumpliaračiai ir krumpliaračių sistemos, suspaudimo sistemos, diržų ir grandinių transmisijos įranga, guoliai, sklendės, elektriniai ir mechaniniai varikliai; įrankiai: elektriniai ir rankiniai įrankiai, metalo apdirbimo įrankiai, pneumatiniai įrankiai, mašinų gamybos ir pramonės įrankiai, šlifavimo pjaustymo įrankiai; oro srovės technologijos: kompresoriai, šaldymo įranga, ventiliavimas ir oro kondicionavimo įranga, oro valymo įranga; hidrotechnologijos: vamzdžiai, siurbliai, movos, šaldymo ir šlifavimo įranga; elektronika, elektros gamyba; automatizacija; dujų tiekimo įranga ir medžiagos; hidraulinė, pneumatinė įranga ir medžiagos; procesų valdymo sistemos; pramonės įranga ir medžiagos: plastmasės ir kaučiuko produkcijos įranga, medžiagų surinkimo įranga, valymo medžiagos ir įranga, skardos gaminiai ir padengimo skarda technologijos, plastmasės ir gumos gaminiai, keramikos gaminiai, juodieji metalai, chemija, klijai, milteliniai dažai, suvirinimo ir litavimo medžiagos, manometrai, termometrai, skalės, konvejeriai, pakavimo įranga; darbo mašinų aptarnavimas; metalo apdirbimo paslaugos: metalo paviršiaus apdirbimas, lakavimas, dažymas, metalo lakštų apkala, cinkavimas; metalo apdirbimo produktai; matavimo įranga ir įrankiai; pramoniniai tepalai ir įranga; kėlimo įranga; pakrovimo ir iškrovimo technika.

270

Dalyvių

27 000

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

116 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą,  dalyvio kortelės, kvietimai lankytojams.

1 kv. m. tuščio parodinio ploto:

Plotas 6-20 kv.m. nuo 21 kv.m.
Viena atvira siena 44 Eur 38 Eur
Dvi atviros sienos 54 Eur 46 Eur
Trys atviros sienos 58 Eur 49 Eur
Keturios atviros sienos 61 Eur 52 Eur

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

1 kv. m. ploto su standartine įranga: aukščiau nurodyta kaina plius 16 EUR
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai “spot”(kas 3 kv. m), užrašas ant stendo (iki 16 ženklų), praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.
! Kiliminė danga, elektros rozetė ir baldai į standartinio stendo kainą neįskaičiuoti!

Privalomas draudimas:                           14 EUR
1 kv. m. lauko aikštelėje:                         43 EUR

Kainos nurodytos be PVM.  

p.s. KAINOS TIKSLINAMOS

 

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt