2023-11-07 ‒ 2023-11-09

TEKNOLOGIA 2023

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finland

Paroda TEKNOLOGIA yra viena didžiausių ir svarbiausių technologijos parodų Šiauriniame Baltijos regione. Ši paroda skirta inžinieriams, mokslininkams, ekspertams ir kitiems besidomintiems technologijomis ir inovacijomis. Parodoje susirenka platus spektras įvairių technologijos sričių specialistų ir įmonių. Ši paroda puiki vieta užmegzti naudingus verslo kontaktus, kurie ateityje gali padėti ieškant verslo partnerių, didinant pardavimų kiekį įsiliejant į naują rinką. Parodos metu vyksta aukštos kokybės pristatymai ir seminarai įvairiomis technologinėmis temomis. 2022 metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė daugiau nei 370 įmonių iš įvairių šalių, kurie užėmė 9 330 kv.m. ekspozicinio parodos ploto. Paroda sulaukė daugiau nei 8 054 lankytojų.

 

Teknologia’23 apjungia 9 parodas:

AUTOMATION: procesų automatizavimas; informacinės ir nuotolinės sistemos; pramoniniai elektriniai komponentai; moksliniai tyrimai ir mokymas; elektrinė aparatūra ir komponentai; elektros tiekimo sistemos gamykloms; automatika ir inžinerinės konsultacijos; pavarų technologija.

ELECTRONICS: elektronikos komponentai; elektronikos priedai; pusgaminiai elektronikos prietaisams; įrankiai ir jungiamosios detalės; matavimo ir kontrolės prietaisai ir kt..

HYDRAULICS AND PNEUMATICS: mobilioji hidraulika; pramoninė hidraulika; vandens hidraulika; pneumatika.

METALWORKING AND JOINING TECHNOLOGY: mechaninės pavaros, elektra valdomi varikliai, konvejerių dalys, mechaniniai komponentai, jutiklių metodai, konstrukcijų žaliavos ir įranga, techninė priežiūra, moksliniai tyrimai ir kt.

MECANICAL ENGINEERING: metalų apdirbimo mašinos; pneumatinės staklės; papildoma įranga ir atsarginės dalys; tepalai kėlimo ir perdavimo įranga; suvirinimo įranga ir reikmenys; tyrimai; leidiniai; projektavimo darbai; prižiūra ir paslaugos.

ROBOTICS: intensyvus trijų dienų renginys, kuriame bus pristatomos inovatyvios robotikos naujienos.  

MAINTENANCE: techninės priežiūros paslaugos; logistika; įrengimai; atsarginės dalys; įrankiai; saugumas; matavimas; 3D; suvirinimas ir kt.

ICT: programų planavimas ir gamyba; konsultacijos; vartotojų paslaugos; IKT jungtys; IKT programų sprendimai ir sistemos‘ telekomunikacijų sprendimai ir priedai; programavimo įmonės ir jų verslas; IRT valdymas ir technologijų valdymas; duomenų saugumas; informacijos ir programų technologijos, kiti produktai ir paslaugos.

3D: bendradarbiaujant su Suomijos greitųjų prototipų kūrimo asociacija FIRPA.

AUTOMAATIO: procesų automatizavimas, informacinės ir nuotolinės sistemos, pramoniniai elektriniai komponentai, moksliniai tyrimai ir mokymas, elektrinė aparatūra ir komponentai, elektros tiekimo sistemos gamykloms, automatika ir inžinerinės konsultacijos, pavarų technologija;
ELKOM: elektronikos komponentai, elektronikos priedai, pusgaminiai elektronikos prietaisams, įrankiai ir jungiamosios detalės, matavimo ir kontrolės prietaisai ir kt.;
HYDRAULIIKA IR PNEUMATIKA: mobilioji hidraulika, pramoninė hidraulika, vandens hidraulika, pneumatika;
MECATEC: mechaninės pavaros, elektra valdomi varikliai, konvejerių dalys, mechaniniai komponentai, jutiklių metodai, konstrukcijų žaliavos ir įranga, techninė priežiūra, moksliniai tyrimai ir kt;
FINNTEC: metalų apdirbimo mašinos, pneumatinės staklės, papildoma įranga ir atsarginės dalys, tepalai kėlimo ir perdavimo įranga, suvirinimo įranga ir reikmenys, tyrimai, leidiniai, projektavimo darbai, prižiūra ir paslaugos;
ROBOSTEAM: intensyvus trijų dienų renginys, kuriame bus pristatomos inovatyvios robotikos naujienos.
MAINTENANCE: techninės priežiūros paslaugos, logistika, įrengimai, atsarginės dalys, įrankiai, saugumas, matavimas, 3D, suvirinimas ir kt.

370

Dalyviai

8 054

Profesionalių lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

550 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė.

130 €

1 kv.m. tuščio ploto su viena atvira siena

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas.

143 €

1 kv.m. tuščio ploto su dviejomis atviromis sienomis

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas.

1 kv.m. su standartiškai įrengtu stendu:

  Viena atvira siena Dvi atviros sienos
9-10 kv.m. 249 Eur 262 Eur
12-21 kv.m. 216 Eur 229 Eur
26-36 kv.m. 198 Eur 211 Eur

Į kainą įskaičiuota: parodinis plotas, konstrukcijų nuoma ir montažas, frizo lenta su užrašu, apšvietimas, elektros rozetė 16A/230V, kiliminė danga (žalia, raudona, mėlyna, pilka).

1 kv. m. su pagerintu stendu:
24 – 36 kv.m.:             331 EUR
40 – 50 kv.m.:             298 EUR
Į kainą įskaičiuota: įrengtas plotas, baltos sienelės, balta laminuota grindų danga, 2 kv.m. sandėliukas, 2 lipdukai (1910×2410 mm) ant sienelių, apšvietimas nuleistas nuo lubų, elektros rozetė 16A 230V (3,6kW).

Antkainis už stendą, aukštesnį nei 2,5 metrai – 450 EUR.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt