2023-11-07 - 2023-11-09

TEKNOLOGIA 2023

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finland Helsinkis, Suomija

TEKNOLOGIA 2023

Paroda TEKNOLOGIA yra viena didžiausių ir svarbiausių technologijos parodų Šiauriniame Baltijos regione. Ši paroda skirta inžinieriams, mokslininkams, ekspertams ir kitiems besidomintiems technologijomis ir inovacijomis. Parodoje susirenka platus spektras įvairių technologijos sričių specialistų ir įmonių. Ši paroda puiki vieta užmegzti naudingus verslo kontaktus, kurie ateityje gali padėti ieškant verslo partnerių, didinant pardavimų kiekį įsiliejant į naują rinką. Parodos metu vyksta aukštos kokybės pristatymai ir seminarai įvairiomis technologinėmis temomis. 2022 metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė daugiau nei 370 įmonių iš įvairių šalių, kurie užėmė 9 330 kv.m. ekspozicinio parodos ploto. Paroda sulaukė daugiau nei 8 054 lankytojų.

 

Teknologia’23 apjungia 9 parodas:

AUTOMATION: procesų automatizavimas; informacinės ir nuotolinės sistemos; pramoniniai elektriniai komponentai; moksliniai tyrimai ir mokymas; elektrinė aparatūra ir komponentai; elektros tiekimo sistemos gamykloms; automatika ir inžinerinės konsultacijos; pavarų technologija.

ELECTRONICS: elektronikos komponentai; elektronikos priedai; pusgaminiai elektronikos prietaisams; įrankiai ir jungiamosios detalės; matavimo ir kontrolės prietaisai ir kt..

HYDRAULICS AND PNEUMATICS: mobilioji hidraulika; pramoninė hidraulika; vandens hidraulika; pneumatika.

METALWORKING AND JOINING TECHNOLOGY: mechaninės pavaros, elektra valdomi varikliai, konvejerių dalys, mechaniniai komponentai, jutiklių metodai, konstrukcijų žaliavos ir įranga, techninė priežiūra, moksliniai tyrimai ir kt.

MECANICAL ENGINEERING: metalų apdirbimo mašinos; pneumatinės staklės; papildoma įranga ir atsarginės dalys; tepalai kėlimo ir perdavimo įranga; suvirinimo įranga ir reikmenys; tyrimai; leidiniai; projektavimo darbai; prižiūra ir paslaugos.

ROBOTICS: intensyvus trijų dienų renginys, kuriame bus pristatomos inovatyvios robotikos naujienos.  

MAINTENANCE: techninės priežiūros paslaugos; logistika; įrengimai; atsarginės dalys; įrankiai; saugumas; matavimas; 3D; suvirinimas ir kt.

ICT: programų planavimas ir gamyba; konsultacijos; vartotojų paslaugos; IKT jungtys; IKT programų sprendimai ir sistemos‘ telekomunikacijų sprendimai ir priedai; programavimo įmonės ir jų verslas; IRT valdymas ir technologijų valdymas; duomenų saugumas; informacijos ir programų technologijos, kiti produktai ir paslaugos.

3D: bendradarbiaujant su Suomijos greitųjų prototipų kūrimo asociacija FIRPA.

Pasiūlymai

TEKNOLOGIA 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 550
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt