2021-05-04 ‒ 2021-05-07

TEXPROCESS TECHTEXTIL 2021

parodų centras Messe Franfurkt

Frankfurt(Main) Messe, Frankfurt am Main, Germany

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti pirmaujančiose tarptautinėse tekstilės perdirbimo, neaustų ir minkštų medžiagų parodose Texprocess ir Techtextil 2021 Franfurkte (Vokietijoje)

(plačiau apie parodas rasite čia: http://texprocess.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/willkommen.html)

Texprocess ir Techtextil 2021 – pirmaujančios tarptautinės tekstilės perdirbimo, neaustų ir minkštų medžiagų parodos organizuojamos kas antrus metus. 2020 metais į Texprocess atvyko 273 dalyvių ir 13 335 lankytojų, o į Techtextil atvyko 1 393 dalyvių ir 28 491 lankytojai. Šios parodos bus rengiamos kartu ir orientuotos į tekstilės perdirbimo paslaugas, mašinas ir medžiagas, tarptautinių drabužių gamybos inovacijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai:   Moksliniai tyrimai; Plėtra; Planavimas ir konsultavimas; Technologijos; Pluoštas; Siūlai; Audiniai; Pinti – megzti audiniai; Neausti audiniai; Rengimas ir organizavimas; Kaitinimas; Tekstilės mašinos; Tekstilės apdaila; Mezgimo technologija; Siuvinėjimo technologija; Automatizavimas; Siuvimo, jungimo, tvirtinimo medžiagos; Namų tekstilė; Produktų perdirbimas ir apdaila; Energetika, oro kondicionavimas; Kokybės kontrolė; Tekstilės logistika; Informacinės technologijos; Mokymai ir žiniasklaida.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė