2024-07-01 - 2024-07-03

Texworld Paris 2024

parodų centras Porte de Versailles

1 Place de la Porte de Versailles, 75015 Paris, France Paryžius, Prancūzija

Texworld Paris 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje audinių, apdailos ir įvairių priedų parodoje Texworld 2024 Paryžiuje (Prancūzijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia:https://texworld-paris.fr.messefrankfurt.com/paris/en.html)

Texworld 2024– tai tarptautinė audinių, apdailos ir įvairių priedų paroda, vykstanti du kartus per metus kartu su Apparelsourcing paroda. Texworld rengiama nuo pat 1997 metų. Šis keturių dienų renginys kasmet pritraukia įvairių drabužių pramonės ir mados specialistų iš viso pasaulio. Tai puiki galimybė kiekvienam gauti išsamią informaciją apie naujausias tendencijas bei naujus produktus. Parodoje eksponuojamas platus produktų, paslaugų ir priedų asortimentas. Texworld mugės organizatoriai įsitikinę, jog šis renginys padeda plėsti kiekvieno apsilankiusiojo verslo galimybes bei perspektyvas, kadangi tai didžiausia tokio pobūdžio paroda, kuri orientuota į tekstilės pramonę.

Praeitų metų rugsėjo mėnesio Texworld parodoje savo paslaugas ir įvairius produktus pristatė apie 1500 parodos dalyvių. Čia apsilankė net 29 000 įvairių drabužių ir audinių gamintojai, dizaineriai, prekybos atstovai ir kt. kuriuos domina tekstilės pramonė.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Šilkas; Šilkiniai aspektai; Atspaudai; Nėriniai; Siuvinėjimas; Vilna, vilnos mišiniai, pluoštai; Stilius, tendencijos; Funkciniai audiniai; Apdaila ir priedai; Medvilnė, linas; Audeklas, pluoštai, verpalai; Funkcionalūs audiniai; Tekstilės dizainas ir paslaugos, stilius, tendencijos; Apdaila ir reikmenys; Prekybos leidiniai; Tekstilės mašinos; Džinsiniai audiniai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt