2021-09-12 ‒ 2021-09-15

THE BIG 5 2021

Dubai World Trade Centre

Dubai World Trade Centre - Dubajus - Jungtiniai Arabų Emyratai

„THE BIG 5“- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų paroda Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose).
The Big 5 komanda artimai dirba su architektais, interjero dizaineriais, rangovais ir kūrėjais. Visa tai tam, kad sukurtų šiuolaikiškas ir aktualias programas mokomiesiems renginiams.

Parodoje bus pristatytos 5 pagrindinės zonos:
Mechanika, Elektra, Santechnika (MEP Services);
Specialiosios statybos (Building Envelope and Special Construction);
Statybos technologijos ir inovacijos (Construct technology & innovation);
Pastatų Interjeras bei Apdaila (Building Interiors and Finishes);
Statybos Įrankiai ir Statybinės Medžiagos (Construction Tools and Building Materials).

Parodoje eksponuojama: virtuvės santechnika; statybos paslaugos; betonas ir kiti susiję produktai; statybiniai įrankiai; transportavimo sistemos; dekoratyviniai gaminiai; elektros sistemos; įrangos valdymo produktai ir paslaugos; apdaila (dangos, dažai, gipsas, čerpės); ugnies gesinimas ir apsauga; stiklinimas; apželdinimo produktai ir paslaugos; marmuras, keramika, akmuo; metalas, plienas, aliuminis; vamzdynai, santechnikos darbai; vandens technologijos; apsaugos įranga ir drabužiai; programinė įranga; saulės energija; fontanai, baseinai; drėgmės apsauga, izoliacija, sandarikliai; langai, durys; medis, plastikas;šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas.

2 600

Įmonių iš 60 pasaulio šalių

78 869

Lankytojai iš 150 pasaulio šalių

Dalyvavimo sąlygos

1 kv.m. tuščio ploto

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, kilimas, įmonės pavadinimas bei stendo numeris ant karnizo, 3 šviestuvai (kas 9 kv.m.), 1 elektros rozetė.

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: viešosios atsakomybės draudimas, rinkodaros pagalba, klientų paieškos sprendimai, spalvotas įmonės logotipas, kontaktinė informacija, įmonės aprašymas iki 250 žodžių, galimybė įdėti nuotraukas su produktais.

Kainos nurodytos be PVM (JAE PVM nuo 2018 m – 5%).

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė