2023-12-04 - 2023-12-07

THE BIG 5 2023

Dubai World Trade Centre

Dubai World Trade Centre - Dubajus - Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

THE BIG 5 2023

THE BIG 5 - tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Parodos tikslas – suvienyti pasaulinę statybų bendruomenę ir suteikti pažangiausias inovacijas, žinias ir verslo galimybes. Siekiama, statybų pramonės įmonių iš įvairių pasaulio šalių bendradarbiavimo, augimo. Renginys skatina statybų pramonės pažangą, ekonomikos augimo palaikymą, sveikesnės bei tvaresnės aplinkos visame pasaulyje siekimo.

„THE BIG 5“ komanda artimai dirba su architektais, interjero dizaineriais, rangovais ir kūrėjais. Visa tai tam, kad sukurtų šiuolaikiškas ir aktualias programas mokomiesiems renginiams.

Parodos sektoriai ir juose eksponuojami produktai:

  • Mechanika, elektra, santechnika (MEP Services): vandens technologijos; siurbliai, vamzdžiai ir santechnika; elektros sistemos ir gaminiai; sauga ir priešgaisrinė apsauga; kiti susiję produktai ir paslaugos;
  • Specialiosios statybos (Building Envelope and Special Construction): langai, durys ir apsaugos nuo saulės sistemos; stogų dengimas ir apdaila; liftai, eskalatoriai ir prieigos kontrolė; speciali statyba; metalas, plienas ir aliuminis)
  • Pastatų interjeras bei apdaila (Building Interiors and Finishes): virtuvė, vonios kambarys ir santechnika; keramika ir plytelės; grindys, lubos, sienos ir kiti vidaus apdailos darbai; apšvietimas; dangos, sandarikliai ir klijai.
  • Statybos įrankiai ir asmeninės apsaugos priemonės (Construction Tools & personal protective equipment): techninė įranga; statybos įrankiai ir įranga; darbo saugos įranga ir įrankiai.
  • Saulės energiją naudojantys produktai, technologijos ir paslaugos (Solar products, technologies, services): energijos saugojimo sprendimai, fotoelektra, saulės technologijos ir paslaugos, saulės šiluminės technologijos.
  • Off – site ir modulių statyba (Off-site & modular construction): vonios ir virtuvės padėklai, plieno ir medienos įrėminimo sprendimai, modulinės MEP sistemos, modulinės tūrinės sistemos, surenkamieji statybiniai komponentai, iš anksto suprojektuotos statybos paslaugos.

 

2022 metų parodoje savo produkciją pristatė 2 000 įmonių iš 150 šalių. Parodoje lankėsi daugiau nei 65 000 lankytojai.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt