2023-12-08 - 2023-12-10

THE CENTRAL AGRICULTURAL FAIR 2023

PTAK Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija Varšuva, Lenkija

THE CENTRAL AGRICULTURAL FAIR 2023

THE CENTRAL AGRICULTURAL FAIR – tarptautinė žemės ūkio technologijų paroda. Renginys tiksliai orientuotas į žinių perdavimą, agro sektoriaus sprendimų, produktų ir paslaugų pristatymą bei startuolių iniciatyvų plėtrą. Lankytojų laukia daugybė produktų premjerų, novatoriškų sprendimų pristatymų, konferencijų ir diskusijų panelių, taip pat susitikimai su agro pramonės youtuberiais. Paroda – puiki galimybė ūkininkams susipažinti su naujoviška žemės ūkio technikos pasiūla, žemės ūkio gamybos ištekliais ir inovatyviais didžiausių pramonės gamintojų sprendimais. Šių metų mugės tema – „Ūkis ateičiai – modernios technologijos“. Tai platforma, kurioje parodos dalyviai pristatys savo sprendimus žemės ūkiui dviejuose sumodeliuotuose mini ūkiuose – su augalininkystės profiliu ir gyvulininkystės profiliu.

 

Parodos sektoriai:

Žemės ūkio technika: didžiausias parodos sektorius, pristatantis žemės ūkyje, sodininkystėje ir gyvulininkystėje naudojamas mašinas ir įrenginius. Čia bus pristatomi žemės ūkio pramonės lyderių sprendimai.

Specializuotos paslaugos žemės ūkiui: platus paslaugų, remiančių žemės ūkio maisto produktų gamybą, perdirbimą, pardavimą ir platinimą, spektras. Žemės ūkio verslą finansuojančių ir logistikos srityje besispecializuojančių institucijų pasiūlymų apžvalga.

Lėšos žemės ūkio gamybai: savo pasiūlą pristatys didžiausi žemės ūkio produkcijos priemonių gamintojai. Būtent čia galėsite išvysti trąšas, augalų apsaugos priemones, pašarus, sėklas bei gyvulininkystės srities įmonių pasiūlą.

Įrankiai ir atsarginės dalys: sektoriuje pamatysite įvairius žemės ūkio technikos ir įrangos atsargines dalis bei ūkiuose naudojamus įrankius.

Gyvulininkystės įranga: savo pasiūlą pristatys didžiausi gyvulininkystei skirtų priemonių gamintojai. Būtent čia galėsite pamatyti gyvulininkystės pastatų techninę įrangą, pašarų gamybos įrangą, pašarus, genetinę medžiagą, taip pat gyvulių supirkimo įmones.

 

Tiksliniai regionai: Rytų ir vidurio Europa, Lenkija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, NVS  šalys.

 

Tikslinė auditorija: agro sektoriaus generaliniai direktoriai, savininkai, ūkininkai, vadovai, žemdirbiai.

 

THE CENTRAL AGRICULTURAL 2022 – aisiais metais parodoje savo paslaugas pristatė 197 dalyviai, parodoje apsilankė daugiau nei 15 089 lankytojai, parodinis plotas užėmė 18 000 kv.m.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt