2021-04-20 ‒ 2021-04-22

THE KENYAN FOOD EVENT 2021

Sarit Exhibition Centre

Kenyatta International Conference Centre, Harambee Ave, Nairobi, Kenya

UAB „AUTARĖ“ kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje maisto, gėrimų ir  svetingumo parodoje Nairobyje (Kenija)

PREMIERINĖ TARPTAUTINĖ MAISTO, GĖRIMO IR SVETINGUMO PRAMONĖS PARODA KENIJOJE – tai  visiškai naujas renginys pasiūlys pagrindinę platformą pramonės įmonėms, ieškantiems naujų tiekėjų, gamintojų ir paslaugų teikėjų, kurie galėtų patobulinti savo verslą. Susipažinkite su nacionaliniais ir tarptautiniais prekių ženklais, atraskite pramonės galimybes ir užmegzkite ryšius su pagrindiniais rinkos lyderiais.

2021 metų parodą sudarys trys pagrindiniai pramonės segmentai, į kuriuos susirinks daugiau nei 2500 profesionalų ir pagrindinių pramonės atstovų.

Rytų Afrika yra neišnaudota galimybė maisto ir gėrimų bendrovėms. Tokie mažmenininkai kaip „Carrefour“, „Shoprite“ ir „Choppies“ plečia savo veiklą Kenijoje, o gėrimų gamintojai „Diageo“, „Heineken“ ir „Coca-Cola“ daro naujas investicijas ir plečia savo produktų asortimentą šalyje. Vien Kenijoje yra maždaug 1200 maisto ir gėrimų gamintojų, pradedant nuo mažesnių organizacijų ir baigiant tarptautinėmis.

Dėl augančių pajamų ir didėjančios urbanizacijos per pastaruosius 15 metų Kenijoje nuolat augo maisto ir gėrimų pardavimai. Skaičiai rodo, kad Nairobis yra didžiausia vartojimo maisto ir gėrimų vartojimo galia, daugiau išleidžiama brangiems maisto produktams.

Parodą sudarys 3 pagrindiniai sektoriai: 

  • Kenijos maisto segmentas (KFE) bus svarbiausia maisto pramonės ekspozicija visoje Rytų Afrikoje. KFE siekia pritraukti tiekėjus, gamintojus ir paslaugų teikėjus iš plataus maisto pramonės spektro.
  • Kenijos gėrimų segmentas (KDE) suburs alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų tiekėjus. Kenijos barai, restoranai ir viešbučiai, kuriuose pastebimas didelis gėrimų pardavimų augimas, suteiks lankytojams galimybę pamatyti ir išbandyti gėrimus, kuriuos dabar galima rasti Kenijoje.
  • Kenijos svetingumo segmentas (KHE) bus svarbiausia parodos dalis, skirta svetingumo pramonei visoje Rytų Afrikoje.

Dalyvavimo sąlygos

280 €

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto.

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, įrašas į parodos katalogą

320 €

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Standartinis „shell scheme“ plotas Į kainą įskaičiuota: parodinis plotas, internetinis katalotas ir įrašas, kabina, įmonės pavadinimas ant stendo, 2 kedės, 1 stalas, 2 lempos, 1vnt 13 amp rozetė, 1vnt užrakinama spintelė.

2880 €

9 kv.m. standartinio stendo paketo kaina

3840 €

12 kv. m. standartinio stendo paketo kaina

5760 €

18 kv. m. standartinio stendo paketo kaina

8100 €

27 kv. m. standartinio stendo paketo kaina

10800 €

36 kv. m. standartinio stendo paketo kaina

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt