2021-10-13 ‒ 2021-10-15

TRANSLOGISTICA KAZAKHSTAN 2021

Tarptautiniai parodų rūmai „Atakent“,

Timiryazeva, 42; 050057, Almaty, Kazakhstan

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje 24-oje TRANSPORTO IR LOGISTIKOS PASLAUGŲ PARODOJE ALMATOJE – „TRANSKAZAKHSTAN/ TRANSLOGISTICA“

Paroda vyks tarptautiniuose parodų rūmuose „Atakent“,  Timiryazeva, 42; 050057, Almaty, Kazahstanas

„Transit-Kazakhstan“ – tai transporto ir logistikos paroda Kazachstane, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti Kazachstano transporto rinkoje bei išreklamuoti savo paslaugas milžiniškam muitų sąjungos potencialių klientų skaičiui.
Tai didžiausia ir populiariausia tarptautinė transporto ir logistikos paroda Kazachstane. Ją aktyviai remia šios šalies Transporto ir susisiekimo ministerija bei nacionalinės kompanijos.
Parodoje „Transit-Kazakhstan‘19“ dalyvavo 95 įmonės iš 13 šalių: Baltarusijos, Kinijos, Vokietijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Ukrainos ir kt. Daugiau nei 1766 specialistai aplankė šį, tris dienas vykusį renginį.

Parodoje eksponuojama: krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalų ir sandėlių įranga; logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; speciali literatūra ir t.t.

Dalyvavimo sąlygos

770 €

Registracijos mokestis

Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, įrašas į dalyvių sąrašą parodos internetiniame puslapyje, bendra parodos reklama, dalyvių kortelės, parodos reklama.

377 €

1 kv. m. ploto stendas su standartine įranga

Į standartinio stendo ploto kainą įeina: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, frizo lenta (užrašas ant stendo iki 15 raidžių),  kiliminė danga, 1 stalas ir 2 kėdės, šiukšlių dėžė, elektros įvadas (220 v-5kW), rozetė (220v), praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.  

300 €

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.    

136 €

1 kv. m. lauko aikštelėje

Stendas (plotas) su dviem atvirom sienom:                    + 10 %

Stendas (plotas) su trim atvirom sienom:                       + 15 %

Stendas (plotas) su keturiomis atviromis sienomis       + 20 %

Kainos gali būti tikslinamos.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt