2023-10-04 - 2023-10-06

TransLogistica Kazakhstan 2023

Tarptautiniai parodų rūmai „Atakent“,

Timiryazeva, 42; 050057, Almaty, Kazakhstan Almata, Kazachstanas

TransLogistica Kazakhstan 2023

 „Transit-Kazakhstan“ - tai transporto ir logistikos paroda Kazachstane, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti Kazachstano transporto rinkoje bei išreklamuoti savo paslaugas milžiniškam muitų sąjungos potencialių klientų skaičiui.

Tai didžiausia ir populiariausia tarptautinė transporto ir logistikos paroda Kazachstane. Ją aktyviai remia šios šalies Transporto ir susisiekimo ministerija bei nacionalinės kompanijos.

Parodoje „Transit-Kazakhstan‘22“ dalyvavo daugiau nei 160 įmonių iš 12 šalių: Azerbaidžano,  Baltarusijos, Vokietijos, Kinijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Ukrainos ir kt. Daugiau nei 3500 specialistų aplankė šį, tris dienas vykusį renginį.

Parodoje eksponuojama: krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalų ir sandėlių įranga; logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; spec. literatūra ir t.t.

Pasiūlymai

TransLogistica Kazakhstan 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 890
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt