2024-11-05 - 2024-11-07

TRANSLOGISTICA POLAND

EXPO XXI Warsaw parodų centras

WARSAW EXPO XXI, Prądzyńskiego, Warsaw, Poland Varšuva, Lenkija

TRANSLOGISTICA POLAND

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje transporto ir logistikos parodoje Varšuvoje (Lenkija) TRANSPOLAND 2024.
Daugiau apie parodą rasite: https://translogistica.pl/

Paroda Transpoland 2024 – tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų.
Praeitų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan. Praėjusiais metais parodą aplankė 4500 lankytojų iš 34 pasaulio šalių, net 60% iš jų profesionalai. (Šiais metais tikimasi sulaukti apie 5500 lankytojų).
Savo produkciją, paslaugas parodoje pristatė 140 dalyvių iš 21 pasaulio šalies (Šiais metais tikimasi sulaukti apie 170 dalyvių). Praėjusių TRANSPOLAND parodų dalyviai, tokie garsūs ženklai, kaip: DB Schenker, Raben Group, DSV, M&M, FIEGE, C.H. Robinson, FM Logistic, PKP Cargo, Lithuanian Railways, Lufthansa Cargo, Lot Cargo, Baltic Rail ir kiti.

Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt