2022-11-07 ‒ 2022-11-09

TRANSLOGISTICA POLAND 2022

Parodų rūmai EXPO XXI Warsaw

Prądzyńskiego 12/14, Warsaw, Poland

UAB “Autarė” kviečia Jus dalyvauti 9-oje tarptautinėje specializuotoje transporto ir logistikos parodoje Varšuvoje (Lenkija)

„Transpoland“ – tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų.
Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas.

2021-ųjų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan. 2019 m. parodą aplankė 8100 lankytojų, net 69% iš jų profesionalai.

Savo produkciją, paslaugas parodoje pristatė 285 dalyvių iš 24 šalių. Praėjusių TRANSPOLAND parodų dalyviai, tokie garsūs ženklai, kaip: DB Schenker, Raben Group, DSV, M&M, FIEGE, C.H. Robinson, FM Logistic, PKP Cargo, Lithuanian Railways, Lufthansa Cargo, Lot Cargo, Baltic Rail, Ruptela UAB, Girteka UAB.

 

Daugiau informacijos apie parodą rasite parodos puslapyje

Dalyvavimo sąlygos

350 €

Registracijos mokestis

Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą (iki 400 simbolių), dalyvio kortelės, 2 pakvietimai į vakarėlį, 1 parkingo kortelė 3 dienoms, interneto prieiga vienam įrenginiui.

175 €

1kv.m. neįrengto ploto

Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, bendras valymas ir apsauga.

220 €

1 kv. m. įrengto parodinio ploto

Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, užrašas ant stendo (iki 20 ženklų), bendras apšvietimas, pilkas kilimas, 1 stalas +4 kėdės (kas 12kv/m), 1 rūbų kabykla, 1 šiukšlių dėžė, elektros rozetė iki 220 V, 1 šviestuvas (kas 3 kv/m).

Stendas su dviem atvirom sienom:                                + 10 %

Stendas su trim atvirom sienom:                                   + 15 %

Stendas su keturiom atvirom sienom:                            + 20 %

 

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt