2024-10-15 - 2024-10-17

TRANSLOGISTICA ROMANIA 2024

parodų salė „RomeExpo"

Marasti Blvd., 65-67, Bukareštas, Rumunija Bukareštas, Rumunija

TRANSLOGISTICA ROMANIA 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje transporto ir logistikos parodoje Bukarešte (Rumunija)
TRANSLOGISTICA ROMANIA 2024

Paroda vyks spalio 15 - 17 d., parodų salė „RomeExpo“, Marasti Blvd., 65-67, Bukareštas, Rumunija

Translogistica Romania yra didžiausia Rumunijos logistikos paroda, kuri kasmet vyksta Bukarešte. Parodoje dalyvauja įvairios logistikos įmonės: tiek vietos, tiek tarptautinės, kurios pristato savo produkciją ir paslaugas. Parodos metu taip pat vyksta daug įvairių seminarų, konferencijų, kurių metu, dalyviai ir lankytojai gali sužinoti apie naujausias logistikos tendencijas, kaip pagerinti savo logistikos procesus ir kt., susitikti su logistikos specialistais, užmegzti naujus verslo ryšius ir atrasti naujas rinkas. Rumunija turi išvystytus kelių, geležinkelių, oro ir vandens transporto tinklus, o tai leidžia prekėms greitai ir efektyviai judėti tarp skirtingų regionų. Rumunijos logistikos sektorius natūraliai auga ir pritraukia logistikos įmones ne tik iš ES, bet ir iš viso regiono, apimančio Balkanus ir Karpatus bei Juodosios jūros baseiną (įskaitant Turkiją, Ukrainą, Rusiją ir Kaukazą). Logistikos sektorius Rumunijoje yra augantis ir perspektyvus, turintis didelį potencialą toliau plėstis ir prisidėti prie šalies ekonomikos augimo. 2023 metais parodoje dalyvavo 120 dalyvių iš 20 pasaulio šalių.

Rumunijos rinkos faktai ir skaičiai:

  • Didžiausia logistikos rinka regione;
  • Didžiausias jūrų uostas ir konteinerių uostas Juodojoje jūroje (Konstancos uostas);
  • Antra pagal dydį transporto sektoriuje dirbančių gyventojų dalis ES;
  • Rumunijoje registruota 36 000 tarptautinių vežėjų keliais;
  • Šalyje užregistruota 150 000 sunkvežimių, kurių svoris didesnis nei 16 t;
  • Rinkoje yra 6 000 000 kv.m sandėliavimo patalpų (numatoma, kad 2022 m.skaičius augs);
  • Patraukli platinimo, logistikos ir pramoninio nekilnojamojo turto investicijų rinka.

Parodoje eksponuojama: integruotos logistikos paslaugos, intermodalinis, multimodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); logistika ir sandėliavimas, krovinių ekspedijavimas, jūrų uostai, konteinerių terminalai, oro uostai, logistikos ir paskirstymo centrai, sandėliai, pramoninis nekilnojamasis turtas, krovinių biržos platformos, krovinių turgūs, telematika, IT sistemos, komunikacija, transporto valdymas, TMS, parko valdymas, vairuotojų laiko stebėjimas, rinkliavų surinkimo sistemos, kuro kortelės, degalai ir susijusios paslaugos, transporto parkai, automobilių plovyklos, dalys ir reikmenys, sandėlių įranga ir valdymas, tiekimo grandinės valdymas,muitinės, mokesčių, finansinės, draudimo paslaugos, asociacijos.

Parodos lankytojų profilis: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, logistikos operatoriai, ekspeditoriai, kurjerių įmonės, transporto parko savinikai, jūrų ir oro uostai ir terminalai, paskirstymo centrai, sandėliavimo įmonės, muitinės, draudimo, finansų, institucijų atstovai ir pan.

Pasiūlymai

TRANSLOGISTICA ROMANIA 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 450
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt