2025-05-05 - 2025-05-08

TUTTOFOOD 2025

parodų centras Fiera Milano, Rho

Fiera Milano, Rho, Metropolitan City of Milan, Italy Milanas, Italija

TUTTOFOOD 2025

TUTTOFOOD - prekybos platforma visam maisto produktų sektoriui. Ši prekybos paroda tapo tarptautiniu atskaitos tašku maisto ir gėrimų pramonės verslo vystyme. TUTTOFOOD yra novatoriškas renginys, skirtas visai maisto pramonės bendruomenei, vienijantis maisto pramonę ir įvairius jos platinimo kanalus – nuo didelių iki specializuotų parduotuvių. Parodoje bus eksponuojamas platus asortimentas, bus telkiamas dėmesys ne tik į tradicinius pasiūlymus, bet ir į besiformuojančias vartotojų tendencijas ir naujus rinkos segmentus, parodoje atrasite naujus skonius, tokius kaip: aromatingas datulių actas, kuriuo galima gardinti pikantiškus patiekalus, desertus ir kokteilius; kokosų-avokadų pagardas; augalinės anglies, ciberžolės ir imbiero arba raudonųjų uogų spagečiai; žemės riešutų ir imbiero kombinacija, kuri patiekiama kaip užkandis. Daugybė neatrastų skonių ir jų junginių parodoje TUTTOFOOD!

 

TUTTOFOOD parodos sektoriai:

TUTTOFROZEN: gelato, paruošti patiekalai, makaronai, duona, picos, pyragaičiai, žuvies produktai.

TUTTOSEAFOOD: rūkyta, vytinta, konservuota ir šviežia žuvis, perdirbtos ir fasuotos jūros gėrybės.

TUTTOPASTA: švieži, sausi ir įdaryti makaronai.

TUTTOGROCERY: miltai, sultiniai ir sriubos, konservai, marinuoti agurkai, džiovinti vaisiai, grybai, triufeliai, garstyčios, ryžiai, dribsniai, ankštiniai augalai, prieskoniai, žolelės, kiaušiniai ir dariniai, paruošti patiekalai, duonos pakaitalai, actas.

TUTTOOIL: aliejus, augaliniai riebalai.

TUTTODAIRY: kietieji, minkštieji, mėlynieji ir styginiai sūriai, vegetariški sūriai, tepami kremai, sviestas, pienas, grietinėlė, rikota, jogurtas.

TUTTOMEAT: mėsa, saliamis ir šalti kiaulienos gaminiai, žvėriena, subproduktai, mėsos gaminiai.

TUTTOHEALTH: žolelių produktai, veganiški produktai, ekologiški produktai, funkciniai produktai, free-from maisto produktai, maistinės medžiagos

TUTTOFRUIT: džiovinti ir švieži vaisiai, šviežios daržovės, ankštiniai augalai, ekologiški vaisiai ir daržovės, IV ir V asortimento produktai.

TUTTODRINK: mineralinis vanduo, alus, kava ir pakaitalai, energetiniai gėrimai ir kiti gėrimai.

TUTTOSWEET: sausainiai, saldainiai, cukruoti migdolai, nuga, šokoladas, tepami kremai, desertai, saldikliai, papuošimai konditerijos pramonei, medus, uogienės.

TUTTOWINE: baltieji, raudonieji, rožiniai, saldūs ir putojantys vynai, grappa ir spiritiniai gėrimai.

TUTTODIGITAL: elektroninė prekyba, maisto pristatymo paslaugos, programėlės, technologijų naujovės ir pasiekiamumo sprendimai.

TUTTOWORLD: geriausia regioninės gamybos produkcija iš maisto ir gėrimų pasaulio.

 

Dalyvaudami parodoje galėsite naudotis „My Matching“ paslauga, kuri skirta pardavėjų-pirkėjų susitikimų sudarymui. Ši platforma yra novatoriškas įrankis, skirtas padėti užmegzti verslo kontaktus, leidžiantis pardavėjams ir pirkėjams organizuoti parodoje tikslingai praleidžiamą laiką.

 

Kodėl verta sudalyvauti TUTOFOOD?

  • Naujų ir tradicinių produktų, maisto pasiūlymų pristatymas lankytojams-pirkėjams iš viso pasaulio.
  • Verslo plėtojimas su tinkamais partneriais, susitikimai su potencialiais klientais itin specializuotame ir profesionaliame kontekste.
  • Funkcinių, tarptautinių santykių užmezgimas, siekiant atrasti naujas galimybes ir verslo sritis.
  • Parodos metu vyks mokymai, kuriuose išgirsite daug naudingos informacijos.

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://www.tuttofood.it/en

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt