2021-10-05 ‒ 2021-10-07

UK CONSTRUCTION WEEK 2021

NEC

38 Meriden St, Birmingham B5 5LS, Jungtinė Karalystė

UK CONSTRUCTION WEEK – net 9 parodos po vienu stogu!

UK Construction Week – tai didžiausia statybos pramonės paroda Didžiojoje Britanijoje. Renginys susideda iš 9 parodų:
TIMBER EXPO – viskas, kas susiję su mediena (rėmai, lentpjūvės, didmenininkai, medinės dangos, durys, langai, grindys, grindjuostės ir kt.
BUILD SHOW – paroda žmonėms, kurie stato, ieško visko, kas susiję su statybomis: nuo langų, įrankių iki programinės įrangos. Paroda pritraukia tūkstančius statybos pramonės specialistų, kurie ieško naujų produktų ir sprendimų. Paroda labai greitai įsitvirtino kaip verslo ir inovacijų etalonas statybos sektoriuje.
CIVILS EXPO – pirmaujanti Didžiosios Britanijos paroda, skirta civilinei inžinerijai ir statybai, suburianti pirmaujančius  technologijų, sistemų ir produktų, reikalingų civiliniame sektoriuje, tiekėjus.
Plant and Machinery Live – tai bus UK Construction Week erdvė, kurioje įmonės galės gyvai pademonstruoti savo naujausią įrangą. Visa erdvė bus interaktyvi, prieinama iš Build Show su specialiais leidimais.
ENERGY – paroda, skirta atsinaujinantiems ir naujoviškiems energijos sprendimams. Renginys suvienija visus pagrindinius pramonės žaidėjus, tokius kaip architektai, energijos vadybininkai, inžinieriai ir supirkėjai.
Smart Buildings – išmanaus namo platforma, kuri apims namų automatizavimą, darbo vietos technologijas, saugumo, klimato bei apšvietimo kontrolę, namų pramogų sistemas ir vis labiau populiarėjantį ‘Internet of Things’.
Surface and Materials Show – renginys, skirtas architektams, interjero dizaineriams ir kitiems šios srities profesionalams, ieškantiems avangardinių naujovių.
HVAC – renginys pritraukia didelį šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo profesionalų skaičių, apimant sistemų įdiegėjus, rangovus ir inžinierius. Lankytojai galės pasisemti įkvėpimo iš įvairių seminarų bei betarpiškai bendraujant su savo srities profesionalais.
Grand Designs Live 

2019 metais UK construction Week parodą aplankė daugiau nei 33 000 profesionalių lankytojų, dalyvavo daugiau nei 650 įmonių. Parodos metu vyksta daug įvairių konferencijų, seminarų, mokymų.

Dalyvavimo sąlygos

Registracijos mokestis

1 kv.m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, sienelės, frizo lenta, logotipas, kiliminė danga.

Privalomas draudimas

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė