2023-10-03 - 2023-10-05

UK CONSTRUCTION WEEK 2023

NEC

North Ave, Marston Green, Birmingham B40 1NT, Jungtinė Karalystė Birmingemas, Jungtinė Karalystė

UK CONSTRUCTION WEEK 2023

UK CONSTRUCTION WEEK – net 9 parodos po vienu stogu!

UK Construction Week – tai didžiausia statybos pramonės paroda Didžiojoje Britanijoje. Renginys susideda iš 9 parodų:

TIMBER EXPO – viskas, kas susiję su mediena (rėmai, lentpjūvės, medinės dangos, durys, langai, grindys, grindjuostės ir kt.
Grand Designs Live  -  interjeras, eksterjeras, landšaftas, dizainerių, architektų konsultacijos ir kt.
BUILD Easy Trim – viskas žmonėms, kurie stato: nuo langų, įrankių iki programinės įrangos. Paroda pritraukia tūkstančius statybos pramonės specialistų, kurie ieško naujų produktų ir sprendimų.
BUILDING TECH – statybinė technika.
CIVILS – pirmaujanti Didžiosios Britanijos paroda, skirta civilinei inžinerijai ir statybai, suburianti pirmaujančius  technologijų, sistemų ir produktų, reikalingų civiliniame sektoriuje, tiekėjus.
ENERGY AND HVAC – paroda, skirta atsinaujinantiems ir naujoviškiems energijos sprendimams bei šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo profesionalams. Lankytojai galės pasisemti įkvėpimo iš įvairių seminarų bei betarpiškai bendraujant su savo srities profesionalais.
Surface and Materials Show – renginys, skirtas architektams, interjero dizaineriams ir kitiems šios srities profesionalams, ieškantiems avangardinių naujovių.
MODERN METHODS OF CONSTRUCTION – išmanaus namo platforma, kuri apims namų automatizavimą, darbo vietos technologijas, saugumo, klimato bei apšvietimo kontrolę, namų pramogų sistemas ir kt.

Pasiūlymai

UK CONSTRUCTION WEEK 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 350 £
Užsakyti

UK Construction Week vyksta net du kartus per metus – gegužės mėnesį Londone bei spalį – Birmingeme.

UK CONSTRUCTION WEEK praėjusiais metais vykusioje parodoje Birmingame, sulaukė apie 25 000 lankytojų, buvo pristatyti daugiau kaip 6000 produktų, juos pristatė daugiau nei 300 dalyvių, įskaitant Bosch, Schneider Electric, Google, Graco Distribution, Wavin, Cemex, Hanson Plywood ir daugelį kitų žymių prekinių ženklų.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt