2021-05-07 - 2021-05-09

VAIKAS 2021

Messukeskus Helsinki

Messukeskus Helsinki Messuaukio 1, 00520 Helsinki Helsinkis, Suomija

VAIKAS 2021

UAB “AUTARĖ ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje VAIKIŠKŲ PREKIŲ IR PASLAUGŲ PARODOJE HELSINKYJE (SUOMIJA)

Paroda vyks Tarptautiniuose Helsinkio Parodų Rūmuose

Pagaliau, ir būsimiems tėveliams bus suteikta puiki galimybė vienu metu sužinoti viską apie n ėštumą, apie vaiko priežiūrą ir saugumą, taip pat apie vaiko išsilavinimo bei atostogų klausimus. Parodoje „VAIKAS“ bus galima apžiūrėti bei įsigyti vaikiškų rūbų, žaislų ir kitų prekių vaikams. Vaikai parodos metu galės papramogauti, pažaisti ir pailsėti, dalyvaujant įvairiuose atrakcionuose, žaidimuose ir konkursuose. Bus organizuojami vaikų drabužių kolekcijų pristatymai, vaikų šokių grupių pasirodymai ir t.t.
2019 metais vykusioje parodoje „VAIKAS“ dalyvavo 225 įmonės iš Suomijos ir kitų šalių. Parodoje apsilankė 60 558 pirkėjai, o parodinis plotas užėmė 4 765 kv.m.

Pasiūlymai

VAIKAS 2021

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 520
Užsakyti

Parodos tematikos:

– Viskas būsimoms mamoms (kosmetika ir higienos prekės, maisto papildai, ortopedijos prekės, drabužiai, parduotuvės, konsultacijos)

– Mama ir vaikas (kūdikių maistas, kūdikio kūno priežiūros priemonės, vaikštynės, automobilių sėdynės, vežimėliai, vaikiška patalynė)

– Drabužiai ir aksesuarai (kūdikių ir vaikų drabužiai, apatinis trikotažas, sportiniai ir poilsio rūbai, kojinės, pėdkelnės, galvos apdangalai, šalikai, vaikiški papuošalai ir t.t.)

– Avalynė (avalynė naujagimiams, vaikams ir paaugliams)

– Žaidimai ir žaislai (žaislai kūdikiams, konstruktoriai, mozaikos, loginiai žaidimai, lėlės, karnavalų atributika, atrakcionai, kompiuteriniai žaidimai)

– Mokykliniai reikmenys (kanceliarinės prekės, kuprinės, žemėlapiai, gaubliai)
– Baldai (vaikų kambario dizainas, vaikų darželių baldai, vaikiškos lovytės, kėdės, stalai)

– Sportinis inventorius vaikams (rogutės, slidės, snieglentės, pačiūžos, dviračiai, riedučiai, sūpynės, kamuoliai, šokdynės)

– Specializuoti leidiniai; mokymo įstaigos

– Paslaugos šeimoms (psichologinė pagalba, auklių agentūros, vaikiškų švenčių organizatoriai, fotografų paslaugos, lizingas, draudimas)

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt