2021-05-07 ‒ 2021-05-09

VAIKAS 2021

Messukeskus Helsinki

Messukeskus Helsinki Messuaukio 1, 00520 Helsinki

UAB “AUTARĖ ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje VAIKIŠKŲ PREKIŲ IR PASLAUGŲ PARODOJE HELSINKYJE (SUOMIJA)

Paroda vyks Tarptautiniuose Helsinkio Parodų Rūmuose

Pagaliau, ir būsimiems tėveliams bus suteikta puiki galimybė vienu metu sužinoti viską apie n ėštumą, apie vaiko priežiūrą ir saugumą, taip pat apie vaiko išsilavinimo bei atostogų klausimus. Parodoje „VAIKAS“ bus galima apžiūrėti bei įsigyti vaikiškų rūbų, žaislų ir kitų prekių vaikams. Vaikai parodos metu galės papramogauti, pažaisti ir pailsėti, dalyvaujant įvairiuose atrakcionuose, žaidimuose ir konkursuose. Bus organizuojami vaikų drabužių kolekcijų pristatymai, vaikų šokių grupių pasirodymai ir t.t.
2019 metais vykusioje parodoje „VAIKAS“ dalyvavo 225 įmonės iš Suomijos ir kitų šalių. Parodoje apsilankė 60 558 pirkėjai, o parodinis plotas užėmė 4 765 kv.m.

Parodos tematikos:

– Viskas būsimoms mamoms (kosmetika ir higienos prekės, maisto papildai, ortopedijos prekės, drabužiai, parduotuvės, konsultacijos)

– Mama ir vaikas (kūdikių maistas, kūdikio kūno priežiūros priemonės, vaikštynės, automobilių sėdynės, vežimėliai, vaikiška patalynė)

– Drabužiai ir aksesuarai (kūdikių ir vaikų drabužiai, apatinis trikotažas, sportiniai ir poilsio rūbai, kojinės, pėdkelnės, galvos apdangalai, šalikai, vaikiški papuošalai ir t.t.)

– Avalynė (avalynė naujagimiams, vaikams ir paaugliams)

– Žaidimai ir žaislai (žaislai kūdikiams, konstruktoriai, mozaikos, loginiai žaidimai, lėlės, karnavalų atributika, atrakcionai, kompiuteriniai žaidimai)

– Mokykliniai reikmenys (kanceliarinės prekės, kuprinės, žemėlapiai, gaubliai)
– Baldai (vaikų kambario dizainas, vaikų darželių baldai, vaikiškos lovytės, kėdės, stalai)

– Sportinis inventorius vaikams (rogutės, slidės, snieglentės, pačiūžos, dviračiai, riedučiai, sūpynės, kamuoliai, šokdynės)

– Specializuoti leidiniai; mokymo įstaigos

– Paslaugos šeimoms (psichologinė pagalba, auklių agentūros, vaikiškų švenčių organizatoriai, fotografų paslaugos, lizingas, draudimas)

Dalyvavimo sąlygos

520 €

Registracijos mokestis

1 kv.m. ploto su standartiniu stendu:
6-10 kv.m. 225 EUR/kv.m.
12-21 kv.m. 198 EUR/kv.m.
24-36 kv.m 182 ER/kv.m.
Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, rozetė, bendras apšvietimas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.
2,5 x 2 m STALO stendas: kaina 825 EUR
Į kainą įskaičiuota: parodinis plotas su standartinėmis sienomis, aukštis 250cm; salas 180x70cm; apšvietimas 2 prožektoriai; statymas ir išmontavimas, valymas prieš renginį

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt