2023-05-12 ‒ 2023-05-14

VAIKŲ PASAULIS 2023

Rygos BT1 parodų rūmai

8 Ķīpsalas iela, Riga, Latvia

„Vaikų pasaulis 2023“ – tai vienintelė paroda Latvijoje, skirta vaikams ir tėvams. Parodos metu galima pamatyti, palyginti ir iš karto įsigyti prekių vaikams iki 9 metų, be to, palankiomis kainomis. Parodoje šeimos pasirūpina pirmuoju kūdikio kraiteliu, taip pat perka tai, ko reikia ir ko nori vyresnieji vaikai. Taip pat kartu bus visko, ko reikia mokinukams. Vaikai parodos metu galės papramogauti, pažaisti ir pailsėti, dalyvaujant įvairiuose atrakcionuose, žaidimuose ir konkursuose. Bus organizuojami vaikų drabužių kolekcijų pristatymai, vaikų šokių pasirodymai ir t.t.

2019 metais parodoje dalyvavo 155 įmonių iš įvairių šalių. Parodoje apsilankė  14 983 lankytojų.

Parodos tematikos:
Kūdikiams: nuo barškučių ir aktyvumo kilimėlių, nuo buteliukų ir maitinimo kėdučių, nuo bodžių ir kombinezonų iki lovelių ir čiužinių, nuo vystyklų ir paklodžių iki vežimėlių ir automobilinių kėdučių, nuo vonios reikmenų iki racijų ir tvorelių.

Pirkiniai: platus prekių asortimentas naujagimiams ir vaikams iki 9 metų, nėščiosioms, kūdikiams ir visai šeimai. Visų rūšių vežimėliai ir automobilinės kėdutės, lovos, lopšiai, komodos ir kiti darželio baldai, higienos, saugos ir priežiūros prekės, vaikiški drabužiai ir avalynė įvairiai veiklai ir oro sąlygoms, dviračių kėdutės, balansiniai dviratukai ir dviračiai, lavinami žaislai, technologijų stebuklai, mieli daikčiukai bei prekės maitinančios mamytėms.

Užsiėmimai vaikams: techninės, mokslinės, muzikinės, kūrybinės, edukacinės ir sporto pamokos.

Viskas saugumui: žaislai, naudingi gyvybei, saugai ir sveikatai? Taip! Ugniagesiai, gydytojai, policininkai, geležinkelininkai, dujų ekspertai, elektrikai .. šie ir kiti specialistai įdomiuose žaidimuose mokys vaikus, kaip apsisaugoti ir nekelti pavojaus kitiems. Tai žinios, kurios gali būti labai svarbios!

Mokyklai: kuprinės, krepšiai ant pečių ir krepšiai sportinei aprangai, avalynei; penalai, sąsiuviniai ir kanceliarinės prekės; batai ir drabužiai sportui, šokiams; uniformos.

Dalyvavimo sąlygos

 1 kv.m. tuščio parodinio ploto:                                             įrengtas parodinis plotas minus 5 EUR 

1 kv.m. lauko aikštelėje:                                                       15 EUR (minimalus plotas 8 kv.m.)

Kainos nurodytos be PVM

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt