2024-04-27 - 2024-04-28

VAIKŲ PASAULIS 2024

Rygos BT1 parodų rūmai

8 Ķīpsalas iela, Riga, Latvia Ryga, Latvija

VAIKŲ PASAULIS 2024

Vaikų pasaulis 2024 – didžiausia vaikiškų prekių paroda Latvijoje. Kartą per metus vyksiančioje parodoje galima pamatyti, palyginti ir už prieinamą kainą įsigyti prekių įvairaus amžiaus vaikams. Paroda taip pat siūlo įdomių nuotykių vaikams! Daugiau nei 150 Baltijos ir kitų šalių įmonių pristatys naujausią, geriausią ir ekonomiškiausią vaikiškų prekių asortimentą. Vaikų pasaulio dalyvių spektras bus ypač ryškus ir įvairus – nuo ​​nuolatinių dalyvių iki iki šiol ten nematytų įmonių ir naujai besikuriančių verslų.

Dalyviai parodoje pristatys vežimėlius ir automobilines kėdutes, lopšius ir čiužinius, drabužius, žaislus ir žaidimus, sauskelnes ir kitas higienos priemones, kūdikių maistą, mokyklines prekes, viską, ko reikia besilaukiančioms mamoms ir daugybę kitų prekių kūdikiams ir vyresniems vaikams. Renginio metu veiks daugiau nei 50 skirtingų mokymo ir iniciatyvų centrų, kūrybinės dirbtuvės, sporto užsiėmimai, taip pat vyks tradicinis renginys saugumui, kuriame vaikai ir tėvai galės susitikti su policijos pareigūnais, gelbėtojais, elektrikais, gydytojais ir kitais specialiųjų tarnybų specialistais, kurie įdomiuose žaidimuose mokys vaikus, kaip apsisaugoti ir nekelti pavojaus kitiems. Tai žinios, kurios gali būti labai svarbios! Be to, kaip įprasta, didžiojoje scenoje vyks šokių, muzikiniai ir daug kitų nuotaikingų pasirodymų!

2019 metais parodoje dalyvavo 155 įmonės iš skirtingų šalių, apsilankė 14  983 lankytojai - vaikai, tėvai, seneliai ir draugai, taip pat mokyklų, darželių auklėtojos ir metodininkės!

 

!Kiliminė danga, elektros rozetė ir baldai į standartinio stendo kainą neįskaičiuoti!

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt