2022-05-17 ‒ 2022-05-19

WARSAW FOOD EXPO 2022

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland

 „Food Expo“ tai viena iš pagrindinių parodų Lenkijoje, skirta maisto produktų ir žemės ūkio sektoriui. Tai B2B renginys ir puiki platforma dialogui tarp maisto gamintojų ir maisto platintojų. Dalyvaudami parodoje turėsite galimybę užmegzti verslo ryšius vidaus rinkoje, taip pat plėtoti ir didinti produkcijos eksportą. WARSAW FOOD EXPO taip pat yra vieta, kurioje pristatomos naujovės ir diskusijos apie maisto rinkos tendencijas. Kartu su paroda vyksta konferencijos, seminarai ir pranešimų programa, suteikianti galimybę diskutuoti apie sektoriaus plėtros perspektyvas.

WARSAW FOOD EXPO parodoje dalyvauja mažmeninės prekybos tinklų, platintojų ir didmenininkų, elektroninės prekybos pramonės ir HoReCa sektoriaus atstovai. Jau dvejus metus neatsiejama mugės dalimi „Hosted Buyers“ programoje renginyje dalyvauja ir užsienio pirkėjai, besidomintys maisto importu į savo šalis.

Paskutinėje parodoje fiziškai apsilankė daugiau nei 7356 lankytojų. Parodoje savo produkciją pristatė 180 įmonių iš 14 pasaulio valstybių.

 

Paroda suskirstyta į keletą sektorių:

  • Maistas ir gėrimai – bakalėja, vaisiai ir daržovės, mėsa ir pienas, saldumynai ir užkandžiai, aliejai, nealkoholiniai gėrimai (karšti ir šalti) ir kt.
  • „WellFood“ – funksinis maistas, maisto papildai ir maistinės medžiagos.
  • „VegaFood“ – vegatirškas ir veganiškas maistas.
  • „Patogus maistas“ – paruošti vartojimui maisto produktai.
  • „Premium Food“
  • „Organic Food“ – organiškas natūralus maistas.
  • „Craft Food“ – maistas iš mažų ūkio, gaminamas remiantis senomis tradicijomis
  • „Food Tech“ – technika ir įranga maisto pramonės sektoriui, pakuotė.

 

Dalyvavimo sąlygos

200 €

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: sienelės, karnizas, tamsiai pilka kiliminė danga, apšvietimas, elektros rozetė, 1 prekystalis, 1 baro kėdė, 1 šiukšlių dėžė.

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt