2023-11-07 ‒ 2023-11-10

WARSAW HOME ELECTRONICS 2023

Varšuvos parodų rūmai "Ptak Warsaw Expo"

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija

WARSAW HOME ELECTRONICS – tarptautinė elektronikos paroda moderniems namams. Renginys yra puiki galimybė namų elektronikos sektoriaus įmonėms suaktyvinti pardavimų veiklą ir pristatyti naujausius išradimus rinkoje. Parodoje taip pat vyks konferencijos ir seminarai. Tai pirmasis renginys Lenkijoje, kuriame taip plačiai ir novatoriškai pristatomos moderniausios pasaulyje, pirmaujančių namų elektronikos pramonės gamintojų, technologijos ir sprendimai. Warsaw Home Electronics yra didžiausias tokio tipo renginys Lenkijoje, kuriame dalyviai atvyksta iš įvairiausių šalių. Renginys vyks didžiausioje parodų erdvėje Lenkijoje, kuri suteikia dalyviams geriausias, beveik neribotas galimybes pristatyti savo pasiūlymą.

 

Tuo pačiu metu vyks šios parodos:

  1. Warsaw Home Contract – tarptautinė statybų, architektūros, apdailos paroda.
  2. Warsaw Home Green Days – tarptautinė kraštovaizdžio architektūros ir sodininkystės paroda.
  3. Warsaw Home Gift&Deco – tarptautinė dovanų ir dekoracijų paroda.

 

Lankytojų profilis: kūrėjai, architektai, garso aparatūros platintojai, viešbučių parduotuvių savininkai ir vadovai, elektronikos parduotuvių savininkai ir vadovai, apsaugos įmonių savininkai ir vadovai.

 

Kodėl verta dalyvauti parodoje?

Dalyvaudami parodoje, galėsite: pristatyti ir reklamuoti savo įmonę tarptautinėje modernių namų elektronikos mugėje, dalyvauti individualiuose verslo susitikimuose su pirmaujančių pramonės įmonių atstovais; pasiekti tūkstančius pramonės klientų, užmegzti vertingus verslo ryšius, sutrumpinti pardavimo ciklą, sužinoti apie dabartinį rinkos poreikį.Dalyvavimo sąlygos

300 €

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: baltos sienelės, užrašas ant stendo, tamsiai pilka kiliminė danga, apšvietimas, elektros rozetė, 1 prekystalis, 1 baro kėdė, 1 šiukšlių dėžė.

 

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt