2023-11-07 - 2023-11-10

WARSAW HOME FURNITURE 2023

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland Varšuva, Lenkija

WARSAW HOME FURNITURE 2023

WARSAW HOME FURNITURE –yra tarptautinė paroda, sutelkianti dėmesį į baldų dizainą. Parodą organizuoja tarptautinių parodų ir kongresų centras – Ptak Warsaw Expo. Renginys skirtas visiems pramonės atstovams: gamintojams, prekybininkams, dizaineriams bei galutiniams vartotojams. Tai renginys, kuriame dalyvauja parodos dalyviai iš viso pasaulio, paroda yra puiki vieta ieškoti įkvėpimo, sužinoti apie naujausias baldų pramonės naujoves ir tendencijas, skatinti ir užmegzti vertingus kontaktus su potencialiais klientais. Jį apims svarbiausi baldų parduotuvių tinklai, baldų didmenininkai ir platintojai bei didžiausią pasirinkimą verslo ir individualiems klientams siūlančios internetinės parduotuvės. Renginys vyks pagal sutartinę formulę, kuri žymiai palengvina tiekimo grandinių plėtrą. Taigi, tai yra pati prestižiškiausia verslo platforma pramonėje.

Parodos sektoriai:
Lovos, čiužiniai; stalai, staliukai, kėdės; sofos, foteliai, spintos, komodos, spintelės, rašomieji stalai; lauko baldai.


Praėjusioje parodoje “Warsaw Home Furniture” dalyvavo 578 įmonės, parodą aplankė daugiau nei 48 600 žiūrovų, iš jų 64 proc. – profesionalūs lankytojai. 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt