2024-02-14 - 2024-02-16

WARSAW HOME GIFT & DECO 2024

Varšuvos parodų rūmai "Ptak Warsaw Expo"

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija Varšuva, Lenkija

WARSAW HOME GIFT & DECO 2024

Warsaw Home Gift & Deco“ – tai 3 dienų renginys, kurio metu pristatomi dekoratyviniai dirbiniai, rankdarbiai, proginės dovanos, suvenyrai, žaislai ir tekstilė vaikams. Parodoje vyks konferencijos, profesionalai skaitys pranešimus apie naujausias pramonės tendencijas. Kasmet parodoje dalyvauja pirmaujantys gamintojai ir dizaineriai, pristatantys išskirtinius gaminius, bus suteikiama puiki galimybė ne tik praplėsti klientų srautą, bet ir išgirsti jų poreikius, o tai leis dar geriau pritaikyti asortimentą prie klientų lūkesčių, o tai savo ruožtu padidins įmonės pelną. Į parodos programą yra įtraukta „Hosted buyers“ programa, kuri leis parodos dalyviams organizuoti konkrečius verslo susitikimus su potencialiais jų produktų ar paslaugų pirkėjais ir gavėjais.

 

Parodoje prekes ir paslaugas eksponuos: interjero dizaino elementų gamintojai ir platintojai; juvelyrai; rankų darbo aksesuarų gamintojai ir platintojai; ekologiškos kosmetikos ir žvakių gamintojai; stiklo ir keramikos gamintojai ir platintojai; naminiams gyvūnėliams skirtų priedų ir priedų gamintojai ir platintojai; įtaisų ir smulkios elektronikos gamintojai ir platintojai.

 

Parodos pagrindiniai sektoriai:

Home & Deco – zona namų dekoro entuziastams. Čia rasite namų dekoracijų, dizainerių sukurtų daiktų ir plakatų.

Handmade - daugybė rankų darbo gaminių: meno įrankių, dažų, dekoratyvinio popieriaus, antspaudų ir apdirbimo formelių, medžiagų, veltinių, papuošalų elementų ir kt.

Jewellery & Gem - čia eksponuojamos naujausios juvelyrikos dizaino tendencijos ir technologijos, rasite moteriškų ir vyriškų papuošalų, akmenų ir mineralų, taip pat laikrodžių.

Celebration - zona, kupina nepaprastų dovanų kiekvienai progai, originalių įpakavimų, unikalių atvirukų ir plačiai apibrėžtų dovanų idėjų.

Gadgets – rasite šiuolaikinių gaminių, smulkios elektronikos, įvairių naujovių, kurios gali palengvinti jūsų kasdienybę.

Eco - šioje zonoje rasite prekinių ženklų, gaminančių ekologišką arba perdirbamą produkciją. Sveikatingumo zona, ekologiška kosmetika, sojų žvakės, namų žalumynai, augalai ir vazonai, sodo gėrybės, naminių gyvūnėlių reikmenų zona.

Ceramics & Glass - zona, kurioje demonstruojami stiklo ir keramikos gaminiai.

 

LANKYTOJŲ PROFILIS: architektai ir interjero dekoratoriai; juvelyrinių dirbinių parduotuvių savininkai ir vadovai; restoranų savininkai ir vadovai; ekologiškos kosmetikos ir žvakių platintojai; gyvūnų parduotuvių savininkai; viešbučių savininkai ir vadovai.

 

Tuo pačiu metu vyks šios tarptautinės parodos:

  1. Warsaw Home Build – tarptautinė statybų ir apdailos paroda.
  2. Warsaw Home Green Days - tarptautinė kraštovaizdžio architektūros ir sodininkystės paroda.Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt