2023-11-07 - 2023-11-10

WARSAW HOME TEXTILE 2023

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland Varšuva, Lenkija

WARSAW HOME TEXTILE 2023 WARSAW HOME TEXTILE 2023

WARSAW HOME TEXTILE – didžiausia tarptautinė tekstilės mugė interjero dizaino industrijai Vidurio ir Rytų Europoje. Pamatykite ir pajuskite aukščiausios kokybės įvairių raštų ir tekstūrų tekstilę. Čia rasite viską, ko jums reikia, įskaitant dekoratyvinius audinius, kilimus, užuolaidas ir kitą langų tekstilę, apmušalus. Renginys – naujausių tendencijų šaltinis interjero dizaineriams ir žmonėms, dirbantiems tekstilės ir baldų pramonėje. Mūsų parodos dalyviai siūlo platų audinių ir mezginių asortimentą bei aukščiausios kokybės gyvūnų ir ekologiškas odas. Tai tik maža dalis to, kas bus eksponuojama parodoje. Jei jums kyla klausimai: „Kaip atnaujinti senus fotelius, sofas ir suteikti jiems švytėjimą?“ arba „Kaip nuobodžią sofą paversti mėgiamiausia poilsio vieta?“ – turite čia apsilankyti!  Parodoje išvysite dar nematytų sprendimų kaip atnaujinti senus baldus. Parodos organizatoriai taip pat siūlo konferencijas tekstilės pramonės profesionalams, kuriose bus diskutuojama, dalinamasi patirtimi ir nuomonėmis. Renginys suteikia įkvėpimo ir galimybę sužinoti apie naujas interjero dizaino industrijos tendencijas ir inovacijas. Paroda taip pat atveria galimybę užmegzti verslo ryšius su kitais tekstilės pramonės atstovais.

Tiksliniai regionai: Rytų ir vidurio Europa, Lenkija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, NVS  šalys.

Tikslinė auditorija: pirkėjai, didmenininkai / pardavėjai, gamintojai, interjero dizaino industrijos įmonių atstovai, rinkodaros profesionalai, žiniasklaidos atstovai.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  1. Audiniai
  2. Kilimai
  3. Užuolaidos
  4. Tekstilės priedai

Pasiūlymai

WARSAW HOME TEXTILE 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

WARSAW HOME TEXTILE 2022 – aisiais metais parodoje savo paslaugas pristatė 578 dalyviai, parodoje apsilankė daugiau nei 48 600 lankytojų, parodinis plotas užėmė 100 000 kv.m.

Kainos nurodytos be PVM.

578

dalyviai

48 000

lankytojai

100 000 kv. m.

užimto ekspozicinio ploto

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt