2024-04-23 - 2024-04-25

WARSAW PACK EXPO 2024

PTAK Warsaw Expo

PTAK Warsaw Expo, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Lenkija Varšuva, Lenkija

WARSAW PACK EXPO 2024

UAB „Autarė“ kviečia Jus dalyvauti TARPTAUTINĖJE SPECIALIZUOTOJE PAKUOČIŲ PRAMONĖS PARODOJE VARŠUVOJE (LENKIJA)

Paroda Warsaw Pack – Vidurio Europos šalyse lyderiaujantis pakavimo pramonės renginys. Paroda yra padalinta į tam tikrus sektorius, kurie leis lankytojams greitai pasiekti zonas, kurios jiems aktualios.  Renginys bus praturtintas konferencijomis ir konkursais, bus įkurta speciali zona verslo susitikimams. Kiekvienais metais renginyje dalyvauja įmonių savininkai, generaliniai direktoriai, vadovai, dizaineriai, rinkodaros skyrių atstovai, taip pat pirkimo vykdytojai ir specialistai.

 

Tuo pačiu metu vyks paroda FOOD TECHNOLOGY FAIR. Tai vieta, kur susiburia maisto technologijų pramonės gamintojai ir platintojai. Čia bus pristatomos maisto perdirbimo ir gamybos staklės, maisto saugą didinančios technologijos bei priedai/komponentai, garantuojantys sukurti tobulai skanų produktą reikliam vartotojui.

Parodos sektoriai: pakavimo technika; pakavimas; etiketės, ženklinimas, spausdinimas; automatizavimas; el.prekyba; logistika ir sandėliavimas.

Parodoje bus eksponuojama: renginyje bus pristatytos įvairios pakavimo mašinos, įskaitant maisto, chemijos, farmacijos ir pramonines pakavimo mašinas; produktai, skirti saugojimui, apsaugai, transportavimui, pristatymui ir kt.; rinkodara, informacija; platus etikečių klijavimo mašinų asortimentas; automatikos ir robotikos sistemos; paslaugos.

Tiksliniai regionai: Rytų ir vidurio Europa, Lenkija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, NVS  šalys.

Tikslinė auditorija: maisto, kosmetikos, chemijos, farmacijos, reklamos pramonių atstovai.

 

Pasiūlymai

WARSAW PACK EXPO 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt