2024-10-01 - 2024-10-03

WETEX & Dubai Solar Show 2024

Dubai International Convention & Exhibition Centre (DICEC)

Dubai International Convention Centre - Trade Centre - Dubai - United Arab Emirates Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

WETEX & Dubai Solar Show 2024

UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje vandens technologijų, energetikos technologijų ir aplinkosaugos parodoje WETEX & Dubai Solar Show 2024 Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose)
Daugiau apie parodą rasite: https://www.wetex.ae/Home

WETEX 2024 – tai tarptautinė specializuota vandens technologijų, energetikos technologijų ir aplinkosaugos paroda Dubajuje. WETEX yra rengiama nuo 1999 metų. Per visą gyvavimo laikotarpį WETEX tapo viena pirmaujančių specializuotų vandens technologijų, energetikos technologijų ir aplinkosaugos parodų.

Ši paroda yra puiki proga įmonėms pristatyti savo produktus bei inovacijas vandens technologijų, energetikos ar aplinkosaugos srityse. Parodoje jos dalyviai gali užmegzti ne tik naudingus kontaktus, kurie gali praversti ateityje plečiant verslą naujose rinkose, bet taip pat jie turi galimybę pasidalinti patirtimi kuriant įvairius produktus ar technologinius sprendimus. WETEX parodos tikslas yra kurti bendradarbiavimą tarp visų energetikos sektorių, taip užtikrinant techninę energetikos plėtrą bei šios srities rinkos plėtrą.

Praeitų metų „WETEX“ parodoje savo produkciją pristatė 2100 įmonių. Parodą aplankė 35 000 lankytojų. Parodos plotas sudarė 78 413 m2.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Vandens valymo įrenginiai; Vandens valymo chemikalai; Vandens aušintuvai ir šildytuvai; Vandens šulinių gręžimo įranga; Drėkinimo sistemos; Santechnikos gaminiai; Katilai; Generatoriai; Oro kondicionieriai; Oro valymo įranga; Įkraunamos baterijos; Medžiagos; Apšvietimo įranga; Energijos taupymo produktai ir technologijos.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt