2024-02-29 - 2024-03-02

WOFEX 2024

Legazpi Convention Center

Legazpi Convention Center, Legazpi City Albay Legaspis, Filipinai

WOFEX 2024

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje pasaulio maisto parodoje WOFEX 2024 Legaspije (Filipinuose) 

(Plačiau apie parodą rasite: http://www.wofex.com/)

WOFEX 2024 – didžiausia ir efektyviausia maisto paroda vykstanti dviejuose didžiausiose parodų centruose Maniloje. Paroda organizuojama nuo 2001 metų ir vyksta kasmet. Ši vietą yra atvira visiems prekybininkams ir pirkėjams sužinoti apie rinkos paruoštus produktus. Paroda yra veiksminga, nes ji siūlo ne tik parodas, bet ir tarptautinius konkursus, kuriu metu įgaunama naujos patirties ir daug sužinoma. Ši paroda suteikia galimybe pažinti produktus ir paslaugas, kurios šiuo metu yra prieinamos rinkoje. Virtuvės įžymybės pristatys virtuvės teatrą ir vairą. Tai puiki galimybė pasisemti naujų idėjų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Kepti produktai, Konservuoti produktai, Pieno produktai, Šokoladas, Kavos produktai, Konditerijos gaminiai, Kvapiosios medžiagos, Šaldyti produktai, Vaisiai ir daržovės, Vietiniai delikatesai, Perdirbtas maistas, Padažai, Jūros gėrybių produktai, Užkandžiai, Prieskoniai, Arbatos produkcija, Gėrimai ( alkoholiniai ir nealkoholiniai), Kepimo įranga,Barų įranga, Stalo įrankiai, Dozatoriai, Gamintojų produktai ir paslaugos, Kėlimo ir sandėliavimo technika, Baldai, Pakavimo įrengimai

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt