2021-10-09 ‒ 2021-10-13

WOOD PROCESSING MACHINERY (WOODTECH) 2021

kongresų ir konferencijų centras TUYAP air, Convention and Congress Center, Büyükçekmece

Tüyap, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükçekmece/Istanbul, Turkey

AB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje medienos apdirbimo staklių, pjovimo įrankių ir rankinių įrankių mugėje Stambule (Turkijoje) WOOD PROCESSING MACHINERY (WOODTECH) 2021

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://woodtechistanbul.com/en/)

WOOD PROCESSING MACHINERY (WOODTECH) 2021 – tarptautinė medienos apdirbimo staklių, pjovimo įrankių ir rankinių įrankių mugė, vykstanti kasmet kartu su ,,INTERMOB‘‘, nuo 1988 m. Specializuoti ekspertai demonstruos naujausia techniką, mašinas, įrenginius ir gamybos metodus medienos pramonėje. Taip pat dalyviai pristatys naujausias tendencijas, naujoves bei bus puiki galimybė užmegzti naujus verslo kontaktus. Parodoje WOOD PROCESSING MACHINERY praėjusioje parodoje dalyvavo 842 dalyviai iš 34 pasaulio šalių ir užėmė 25 414 m2plotą. Čia apsilankė 65 828 lankytojai.

Pagrindiniai mugės sektoriai: Medienos apdirbimo mašinos; Frezavimo staklės; Dažymo ir surinkimo mašinos; Džiovintuvai; Impregnavimo išsaugojimas; Balinimo ir dažymo įrenginiai; Šaldymo įrenginiai; Pagalbinės mašinos ir įrenginiai; Perdirbimo padaliniai; Presai; Stiklo padirbimo staklės; Dulkių siurbliai; Pjovimo įrankiai; Rankiniai įrankiai; Medienos pjovimo staklės; Pneumatinė ir hidraulinė įranga; Baldų pramonė; Medžio padirbimas.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė