2022-03-15 ‒ 2022-03-17

Woodshow Dubai 2022

DWTC- Dubai World trade centre

Dubai World Trade Centre - Dubai - United Arab Emirates

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti Tarptautinėje medžio apdirbimo ir medienos gainių parodoje Dubajuje ( Jungtiniai Arabų Emyratai)

(Daugiau apie parodą rasite: http://www.dubaiwoodshow.com/ )

Dubajaus „WoodShow“ yra svarbiausia medienos specialistų, kurie kasmet lankosi parodoje iš viso pasaulio, kelionės tikslas. Tai tapo vienintele regione, skirtu verslo susitikimams medienos, medienos priedų ir medienos apdirbimo mašinų pramonei. Woodshow organizuojama nuo 2006 m. Praėjusioje parodoje dalyvavo 242 eksponentai ir parodą aplanke iki 10 000 lnkytojų.

Parodoje pristomi sektoriai: mediena ir jos gaminiai, kartonas, medžio apdirbimo prmonė bei mašinos, baldų gamyba, miško produkcija, dekoratyvinė mediena bei jos produkcija, interjeras.

Šakos medienos apdirbimas
Produktai / Sektoriai : Apdaila ir furnitūra, baldų gamyba, mediena, lapuočių mediena, spygliuočių mediena ir egzotiniai gabalai, fanera, dekoratyvinės ir kompozicinės medžio masyvo plokštės, visų rūšių plokštės, medžio drožlių plokštės ir MDF, medienos ir medienos grindys, mediniai amatai ir menas, medienos žaliavos, popierius ir kartonas, medienos ir popieriaus perdirbimas, visi susiję miško produktai, medinės dekoratyvinės medžiagos ir elementai, medinių baldų dalys, virtuvės spintelės, apdorojimo produktai, apdaila ir furnitūra, medienos apdirbimas, liejimas, rutuliavimas, vaškinis apmušalas, dailylentės, apmušalai, medienos apdorojimo įrenginiai , peiliai ir peiliai, balinimo įrenginiai, gręžimo staklės, derinimo mašinos, pjovimo staklės ir įrankiai, šlifavimo staklės, džiovyklos įranga, dulkių kontrolės ir dulkių siurbliai, apvalinimo mašinos, šlifavimo ir poliravimo mašinos, pjūklai ir pjovimo staklės, specializuota medienos gamybos įmonė, verpimo ir tekinimo staklės

 

Lankymo sąlygos

nuo 620 €

Kelionė asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis 3*, 6 km. Iki parodos https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=51292225  

nuo 699 €

Kelionė asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis 3*, prie parodos https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=51043639    

859 €

Kelionė asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Puikus 5* viešbutis , netoli parodų centro https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50263672

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, bagažas, 4n. Dubajuje, pusryčiai, pervežimas oro uostas- viešbutiss- oro uostas.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė