2025-04-14 - 2025-04-16

Woodshow Dubai 2025

DWTC- Dubai World trade centre

Dubai World Trade Centre - Dubai - United Arab Emirates Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Woodshow Dubai 2025

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti Tarptautinėje medžio apdirbimo ir medienos gaminių parodoje Dubajuje ( Jungtiniai Arabų Emyratai)

(Daugiau apie parodą rasite: http://www.dubaiwoodshow.com/ )

WoodShow 2025 paroda yra svarbiausia medienos specialistų, kurie kasmet lankosi parodoje iš viso pasaulio, kelionės tikslas. Tai tapo vienintele  paroda regione, skirta verslo susitikimams medienos, medienos priedų ir medienos apdirbimo mašinų pramonei. Woodshow paroda organizuojama nuo 2006 m. Praėjusioje parodoje dalyvavo 300 eksponentų ir parodą aplanke iki 9 770 lnkytojų.

Parodoje pristomi sektoriai: mediena ir jos gaminiai, kartonas, medžio apdirbimo prmonė bei mašinos, baldų gamyba, miško produkcija, dekoratyvinė mediena bei jos produkcija, interjeras.

Produktai / Sektoriai : Apdaila ir furnitūra, baldų gamyba, mediena, lapuočių mediena, spygliuočių mediena ir egzotiniai gabalai, fanera, dekoratyvinės ir kompozicinės medžio masyvo plokštės, visų rūšių plokštės, medžio drožlių plokštės ir MDF, medienos ir medienos grindys, mediniai amatai ir menas, medienos žaliavos, popierius ir kartonas, medienos ir popieriaus perdirbimas, visi susiję miško produktai, medinės dekoratyvinės medžiagos ir elementai, medinių baldų dalys, virtuvės spintelės, apdorojimo produktai, apdaila ir furnitūra, medienos apdirbimas, liejimas, rutuliavimas, vaškinis apmušalas, dailylentės, apmušalai, medienos apdorojimo įrenginiai , peiliai ir peiliai, balinimo įrenginiai, gręžimo staklės, derinimo mašinos, pjovimo staklės ir įrankiai, šlifavimo staklės, džiovyklos įranga, dulkių kontrolės ir dulkių siurbliai, apvalinimo mašinos, šlifavimo ir poliravimo mašinos, pjūklai ir pjovimo staklės, specializuota medienos gamybos įmonė, verpimo ir tekinimo staklės

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt