2022-09-01 ‒ 2022-09-04

WORLD FOOD ISTANBUL

Tüyap Fair & Congress Center

Tüyap Fair, Convention and Congress Center, Büyükçekmece

Tarptautinė maisto paroda „WorldFood Istanbul“ yra efektyvi priemonė didinti pardavimus, reklamuoti produktus ir pritraukti naujų klientų, užmezgant tiesioginį ryšį su daugybe mažmeninės prekybos tinklų ir didmeninės prekybos įmonių, besidominčių maisto produktų pirkimu.

Jau 28 metus „WorldFood Istanbul“ yra tarptautinių maisto ir gėrimų gamintojų bei pagrindinių Turkijos pirkėjų susitikimo vieta. Tai ideali vieta užsienio įmonėms tyrinėti Turkijos maisto sektorių, užmegzti ryšius su svarbiais pramonės veikėjais ir pirkėjais ir reklamuoti savo produktus naujoje įdomioje rinkoje. Kaip B2B renginys, WorldFood Istanbul yra puiki platforma didinti pardavimą ir pritraukti naujų klientų 1 mlrd. USD vertės maisto importo sektoriuje. Pastarąjį dešimtmetį importas Turkijoje nuolat didėjo. Naujos visuomenės tendencijos, tokios kaip judresnis gyvenimo būdas, urbanizacija ir didesnės vidutinės pajamos, keičia turkų maisto ir gėrimų pirkimo ir valgymo būdus, didindamos užsienio įmonių eksporto galimybes.

 Turėdamas didelę profesionalią mažmenininkų, didmenininkų, atsidavusių importuotojų ir daug kitų maisto ir gėrimų žaidėjų auditoriją, „WorldFood Istanbul“ yra pirmaujanti šio sektoriaus paoda regione. Dalyvaukite „WorldFood Istanbul“, kad sužinotumėte savo pardavimo galimybes labai pelningoje Turkijos rinkoje.

2021 metais parodoje savo produkciją pristatė 398 kompanijos  iš 15 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė 22 800 lankytojai iš 129 pasaulio šalių.  

Dalyvavimo sąlygos

875 €

registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės.

380 €

1 kv.m. neįrengto ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, bendra apsauga, praėjimų tarp stendų valymas.

460 €

1 kv.m. ploto su standartiniu įrengimu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo (iki 15 ženklų), 1 stalas, 2 kėdės (kiekis priklauso nuo stendo dydžio).

Stendas (plotas) su dviem atviromis sienomis:                  + 40 EUR/ 1 kv.m.   

Stendas (plotas) su trimis atviromis sienomis:                   + 55 EUR/ 1 kv.m.

Stendas (plotas) su keturiomis atviromis sienomis:            + 75 EUR/ 1 kv.m.

Privalomas draudimo mokestis                       195 EUR

WFI21-Post-Show-Report.pdf

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt