2023-09-06 - 2023-09-09

WORLD FOOD ISTANBUL 2023

Tüyap Fair & Congress Center

Tüyap Fair, Convention and Congress Center, Büyükçekmece Stambulas, Turkija

WORLD FOOD ISTANBUL  2023

Tarptautinė maisto paroda „WorldFood Istanbul“ yra efektyvi priemonė didinti pardavimus, reklamuoti produktus ir pritraukti naujų klientų, užmezgant tiesioginį ryšį su daugybe mažmeninės prekybos tinklų ir didmeninės prekybos įmonių, besidominčių maisto produktų pirkimu.

Jau 28 metus „WorldFood Istanbul“ yra tarptautinių maisto ir gėrimų gamintojų bei pagrindinių Turkijos pirkėjų susitikimo vieta. Tai ideali vieta užsienio įmonėms tyrinėti Turkijos maisto sektorių, užmegzti ryšius su svarbiais pramonės veikėjais ir pirkėjais ir reklamuoti savo produktus naujoje įdomioje rinkoje. Kaip B2B renginys, WorldFood Istanbul yra puiki platforma didinti pardavimą ir pritraukti naujų klientų 1 mlrd. USD vertės maisto importo sektoriuje. Pastarąjį dešimtmetį importas Turkijoje nuolat didėjo. Naujos visuomenės tendencijos, tokios kaip judresnis gyvenimo būdas, urbanizacija ir didesnės vidutinės pajamos, keičia turkų maisto ir gėrimų pirkimo ir valgymo būdus, didindamos užsienio įmonių eksporto galimybes.

Turėdamas didelę profesionalią mažmenininkų, didmenininkų, atsidavusių importuotojų ir daug kitų maisto ir gėrimų žaidėjų auditoriją, „WorldFood Istanbul“ yra pirmaujanti šio sektoriaus paoda regione. Dalyvaukite „WorldFood Istanbul“, kad sužinotumėte savo pardavimo galimybes labai pelningoje Turkijos rinkoje.

2022 metais parodoje savo produkciją pristatė 835 kompanijos. Parodoje apsilankė 38 358 lankytojai iš 163 pasaulio šalių.  

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt