2021-11-02 ‒ 2021-11-04

WORLDFOOD UKRAINE 2021

International Exhibition Centre

IEC, 15, Brovarsky Prospect Kyiv, Ukraine

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti 24-oje tarptautinėje specializuotoje MAISTO, GĖRIMŲ, PAKUOTĖS IR GAMYBOS TECHNOLOGIJŲ parodoje Kijeve (Ukraina)

„World Food Ukraine“ tai vieta maisto pramonės profesionalams, kurie nori sustiprinti esamus ryšius, sudaryti naujus kontraktus, aptarti bendras problemas ir pasikeisti naujausiomis idėjomis. Lietuviškų įmonių dalyvavimas Kijevo parodoje s -tai papildoma galimybė pareklamuoti savo produktus Ukrainos rinkoje.
Paroda suskirstyta į keletą sektorių: „Maisto produktai“ – pristatomi įvairūs maisto produktai bei ingredientai, prieskoniai, žaliavos, aliejai, sėklos, riešutai, džiovinti vaisiai, ir kt. „Gėrimai“ – pristatomi įvairūs tiek alkoholiniai, tiek nealkoholiniai gėrimai, mineralinis vanduo, sultys ir t.t. „Eco produktai“ sektorius, kuriame gamintojai pristato ingredientus, duonos gaminius, konditerijos gaminius, pieno produktus, gaiviuosius gėrimus, produktus be glitimo bei ekologiškus produktus.
„Įrengimai, pakavimas, technologijos ir servisas“- maisto gaminimo įranga ir technika. Toks platus parodos spektras suteikia galimybę pritraukti didelį lankytojų skaičių.
2020 metais parodoje apsilankė daugiau nei 5540 lankytojų iš 37 šalių. Parodoje savo produkciją pristatė 255 kompanijų iš 25 pasaulio šalių. Parodos plotas buvo 5324 kv.m.

 

Parodoje bus pristatoma:
• Gurmaniškas maistas
• Ekologiški ir organiniai maisto produktai
• Maisto produktai ir gėrimai
• Prieskoniai, sudedamosios dalys ir priedai
• Įranga ir technika
• Pakuotė
• IT sprendimai
• Paslaugų sektorius

255

5540

Dalyvavimo sąlygos

582 €

Registracijos mokestis

254 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

319 €

1 kv. m. įrengto parodinio ploto

Stendas su dvejomis atviromis sienomis:           +10%

Stendas su trimis atviromis sienomis:                +15%

Stendas su keturiomis atviromis sienomis:         +20%

 

KAINOS NURODYTOS BE PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt