2024-03-09 - 2024-03-24

Karibų mozaika

Įvairūs miestai, Karibų salos

Karibų mozaika

Pasiūlymai

Karibų mozaika

Kelionė:

 • Varšuva - Karibų jūros salos - Varšuva2024-03-09 - 2024-03-24
 • Registruotas bagažas 20 kg

Viešbutis:

 • Norwegian Sky -* 14 naktys / Kajutė be lango
 • "Viskas įskaičiuota"

  Įskaičiuota:

 • -
 • Nuo: 3122
Užsakyti

Karibų mozaika

Kelionė:

 • Varšuva - Karibų salos - Varšuva2024-03-09 - 2024-03-24
 • Registruotas bagažas 20 kg

Viešbutis:

 • Norwegian Sky -* 14 naktys / Kajutė su langu
 • "Viskas įskaičiuota"

  Įskaičiuota:

 • -
 • Nuo: 3167
Užsakyti

Karibų mozaika

Kelionė:

 • Varšuva - Karibų salos - Varšuva2023-03-09 - 2024-03-24
 • Registruotas bagažas 20 kg

Viešbutis:

 • Norwegian Sky -* 14 naktys / Kajutė su balkonu
 • "Viskas įskaičiuota"

  Įskaičiuota:

 • -
 • Nuo: 3895
Užsakyti

Karibų mozaika

„Viskas įskaičiuota“  kelionė po Karibų jūros salas.

Kelionės data 2024 metų kovo 9 -24 dienomis.

Kelionės programa :

1 diena 2024 kovo 9.  08:30 – 14:55 tiesioginis skrydis Varšuva -Punta Kana (Dominikos Respublika). Grupinis pervežimas į viešbutį Melia Caribe Beach 5* . Apgyvendinimas viešbutyje su „ viskas įskaičiuota“ maitinimu.

2 diena 2024 kovo 10. Laisvas laikas viešbutyje. Galimybė vykti į vietoje siūlomas ekskursijas.

3 diena 2024 kovo 11. Pusryčiai.  Individualus pervežimas į  kruizinių laivų terminalą . Registracija ir įlaipinimas į kruizinį laivą „Norwegian Sky“. Įsikūrimas kajutėse. 17:30 prasideda kruizo programa su „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Nakvynė jūroje.

4 diena 2024 kovo 12. 08:00 atvykstame į Porto Rocho (Dominikos Respublika). Galimybė (ji bus visuose atvykimo uostuose) įsigyti vietines ekskursijas ir pramogas. 15:00 išvykimas, nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Dominikos  Respubliką

Dominikos Respublika yra  valstybė Karibų jūros vakarinėje dalyje. Ši šalis užima pusę Espanjolos salos kurią ji dalijasi su Haičiu. Jos gamtovaizdis įvairuoja nuo smėlio paplūdimių iki kalnų ir džiunglių. Šalies aukščiausias taškas yra Pico Duarte kalnas, kurio aukštis siekia apie 3 087 metrus virš jūros lygio.

Šalies oficiali kalba yra ispanų.

Dominikos Respublikos istorija yra sudėtinga ir įvairi. Kolonializmo laikotarpiu šalis buvo valdoma Ispanijos, vėliau tapo Prancūzijos kolonija. Po tam tikrų politinių permainų 1844 m. buvo paskelbta nepriklausomybė. Per šimtmečius šalyje vyko įvairios politinės permainos ir konfliktai.

Dominikos Respublika turi įvairią ekonomiką, kuri remiasi žemės ūkiu, pramonės sektoriumi ir turizmu. Šalies paplūdimiai, istorinės vietos graži gamta privilioja daug turistų.

Turizmas yra svarbiausia ekonominė veikla Dominikos Respublikoje. Šalis žinoma dėl savo puikių paplūdimių, kurie traukia saulės mėgėjus iš viso pasaulio. Šalyje  yra įvairių ekosistemų, įskaitant džiungles, kalnus, sraunias upes ir spalvingus koralų rifus. Be to, čia yra daug  istorinių paminklų ir kultūrinių renginių, kurie traukia turistus.

Dominikos Respublikos kultūra yra įvairi ir skirtingais istoriniais laikotarpiais buvo paveikta ispanų, afrikiečių ir tautinių amerikiečių įtakų. Muzika, šokiai, menas ir virtuvė atspindi šią kultūrinę įvairovę..

5 diena 2024 kovo 13. Vilemstadas, Kiurasao sala, Nyderlandų Antilai. Atvykimas 12:00, išvykimas 20:00. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Kiurasao salą:

Kiurasao yra ganėtinai sausa ir saulėta salyno valstybė. Šioje saloje gausu smėlėtų paplūdimių, nuostabių koralų rifų .Sala istoriškai buvo žinoma dėl savo strateginės vietos ir buvo svarbus Nyderlandų kolonijų prekybos postas. Ilgą laiką tai buvo pelninga cukraus, kavos ir indigo gamybos vieta. Joje vystoma naftos ir chemijos pramonė. Ši sala yra žinomo likerio Blue Curacao tėvynė.

Oficiali kalba yra olandų, tačiau dauguma gyventojų taip pat kalba papiamentu – vietine kreolų kalba, kuri apjungia įvairias kalbas, įskaitant olandų, ispanų, Afrikos tautų ir kitas ir kitas. Čia susipina skirtingu etninių grupių kultūriniai elementai.

Sala yra populiari turistų vieta dėl savo gražių paplūdimių, puikių paviršinio ir giluminio nardymo galimybių. Pagrindinis miestas sostinė – Vilemstadas (Willemstad), kuriame gausu spalvotų kolonijinio stiliaus pastatų. Istoriniu požiūriu Kiurasao  buvo svarbi Nyderlandų kolonijų dalis dėl prekybos, tačiau dabar jos ekonomika labiau susitelkusi ties finansų paslaugomis, tarptautiniais verslais, laivų remontu ir turizmu.

6 diena 2024 kovo 14.Oranjestadas, Arubos sala, Nyderlandai. Atvykimas 08:00, išvykimas 20:00.

Šiek tiek apie Arubą

Aruba yra nedidelė sala Karibų jūroje,

Aruba yra Nyderlandų Karibų valstybinė dalis, tačiau ji turi dalinę autonomiją. Ji turi savo vyriausybę, teisėsaugos organus ir politinį valdymą, nors kai kurie reikalai vis dar priklauso nuo Nyderlandų.

Salos plotas yra apie 180 kvadratinių kilometrų. Aruba garsėja savo balto smėlio paplūdimiais, šiltu ir saulėtu klimatu bei turtingu povandeniniu gyvenimu.

Aruboje saulėtas visus metus trunkantis klimatas, vidutinė metinė temperatūra apie 27–29°C. Tai patraukli vieta atostogoms, ypač žiemą, kai daugelyje regionų siaučia šaltis.

Dėl ilgalaikio europietiško ir vietinio kultūrinio susimaišymo  Arubos kultūra yra įvairi ir turtinga. Vienas iš populiariausių tradicinių šokių yra "tumba", kurį šoka gyventojai per karnavalą.

Arubos ekonomika yra pagrįsta turizmu, naftos perdirbimu ir finansų paslaugomis. Turizmas yra pagrindinė ekonominė veikla, o lankytojai dažniausiai pritraukiami šiltu klimatu, paplūdimiais ir vandens pramogomis. Aruba garsėja ne tik paplūdimiais, bet ir kitomis turistinėmis vietomis. Populiarios vietos apima Nacionalinį parką Arikok, Natūralųjį tiltą, kalną Hooiberg.

7 diena 2024 kovo 15. Kralendeikas, Bonero sala, Nyderlandų Antilai. Atvykimas 06:00, išvykimas 14:30. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Bonerą

Boneras yra Nyderlandų Karibų salyno dalis, esanti Karibų jūros regione. Ši sala yra nedidelė, jos plotas yra maždaug 294 km². Tai  yra viena iš Nyderlandų Karibų specialiųjų savivaldybių kartu su Sint Eustatius ir Saba.

Šioje teritorijoje oficiali kalba yra olandų, tačiau taip pat plačiai naudojama anglų kalba. Sala žinoma dėl savo gražių koralinių rifų, kurie yra vienas iš didžiausių šios teritorijos turizmo  traukos taškų. Aptinkamos retos  gyvūnijos ir augalijos rūšys . Tai  pritraukia žvejus, nardymo entuziastus ir gamtos mėgėjus Kralendeikas, yra administracinis ir komercinis salos centras. Tai populiari kruizinių laivų atvykimo vieta, kur lankosi turistai iš viso pasaulio. Boneras  taip pat yra populiari vieta tarp jėgos aitvarų  mėgėjų dėl palankių vėjo sąlygų. Šioje teritorijoje yra ir ypatingų gamtos rezervatų, kurie saugo unikalią vietinę florą ir fauną, įskaitant daugybę retų augalų ir gyvūnų rūšių.

8 diena 2024 kovo 16.  Sent Džordžas, Grenada. Atvykimas 12:00, išvykimas 20:00. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Grenadą

Grenada yra trečia pagal dydį Karibų salų valstybė. Ji yra Karibų jūros šiaurės vakaruose. Valstybė susideda iš trijų pagrindinių salų: Grenados, Mažosios Martinikos ir Karialandų.

Apytiksliai Grenados gyvena apie 100-150 tūkstančių žmonių. Gyventojai kalba anglų kalba, o taip pat yra vietinės kreolų kalbos.

Grenada turi turtingą kultūrinį paveldą, kuriame atsispindi įvairūs etniniai ir istoriniai elementai. Vietinės muzikos, šokio ir meno formos yra svarbus kultūrinis bruožas.

Grenada dažnai vadinama "Prieskonių sala" ar "Šokolado sala", nes čia auginama daug prieskonių, tokių kaip cinamonas, gvazdikėliai ir muskatas, bei kakavmedžių, iš kurių gaminamas kokybiškas šokoladas.

Grenada taip pat vadinama "Prašmatnumo sala" dėl savo taurių spalvotų vandenų ir nuostabių paplūdimių. Turistai dažnai atvyksta čia džiaugtis šiomis gamtos grožio vietomis.

9 diena 2024 kovo 17.  Bridžtaunas, Barbadosas. Atvykimas 08:00, išvykimas 17:00. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Barbadosą.

Barbadosas yra sala Karibų jūroje. Ši valstybė yra nepriklausoma nuo 1966 m., o iki tol ji buvo Didžiosios Britanijos kolonija. Šalies sostinė yra Bridžtaunas.

Barbadosas turi įdomią istoriją, susijusią su vergų prekyba ir Didžiąją Britanija. Britų kultūros ir tradicijų įtaka išlieka ir šiandien, nors taip pat matoma afrikiečių, Karibų ir kitų kultūrų įtaka. Oficiali kalba yra anglų. Barbadosas yra populiari turistinė vieta dėl savo gražių pliažų, šilto klimato ir žavių gamtos vaizdų. Šalis žinoma dėl prabangių viešbučių kompleksų, vandens sportų galimybių ir kultūrinių renginių.

Barbadoso klimatas yra subtropinis, su nuolatiniu šiltu oru be didelių temperatūros svyravimų.

Pagrindinė ekonominė veikla yra turizmas, o taip pat vaidina svarbų vaidmenį cukraus gamyba ir finansinės paslaugos. Barbadosas turi aukštą išsivystymo lygį tarp Karibų regiono šalių.

Bridžtaunas, šalies sostinė, garsėja savo koloritu ir kultūriniu paveldu. Jame galima rasti daugybę istorinių pastatų, prekybos vietų ir muziejų.

Barbadoso virtuvė yra įvairi ir turtinga. Vietinės patiekalai dažnai yra pagrįsti žuvimi, krevetėmis, bananais, avokadais ir kitais šalies produkcijos vaisiais.

Barbadosas žinomas dėl savo festivalių, ypač karnavalo. Karnavalas, vadinamas "Crop Over", vyksta vasaros pabaigoje ir yra puiki proga pažinti vietinę kultūrą ir muziką.

10 diena 2024 kovo 18. Sent Liusija. Atvykimas 07:00, išvykimas 14:00. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Sent Liusiją

Sent Liusija (angl. Saint Lucia) yra maža Karibų jūros sala, esanti Šiaurės Amerikos pietryčiuose. Ji yra viena iš Mažųjų Antilų salų žinoma dėl savo nuostabių gamtos grožio vietų, įskaitant smėlio paplūdimius, kalnus ir tropinę gamtą. Sent Liusija yra nepriklausoma valstybė ir yra Karibų bendrijos bei Britų Sandraugos  narė. Oficiali kalba yra anglų kalba, tačiau vietiniai taip pat dažnai kalba kreolų kalba, vadinama "Kwéyòl" arba "Saint Lucian Creole".

Liucijos kultūra yra įvairi ir įtakota skirtingų kultūrų, įskaitant afrikiečių, prancūzų ir anglų . Tai taip pat atsispindi vietinėje muzikoje, šokiuose ir meno darbuose. Šalis buvo prancūzų ir britų kolonija, todėl jos istorija yra glaudžiai susijusi su šių dviejų valstybių įtaka.

Liucijoje galima rasti įspūdingus kalnus, tarp kurių išsiskiria Pitono kalnai. Tai du aukšti kalnai, susiformavę dėl išsiveržusio  vulkano. Šiems kalnams ir jų apylinkėms priskirtas Pasaulio paveldo statusas dėl jų gamtinės įvairovės.

Sala yra populiari turistinė vieta dėl savo nuostabių paplūdimių, raiškios vandens spalvos, ir gamtinių rezervatų. Turistai mėgsta aktyvias veiklas, tokias kaip nardymas, paviršinis nardymas, žygiavimus kalnais ir vandens sportus.

Šventosios Liucijos ekonomika yra pagrįsta turizmu, žemės ūkiu, žuvininkyste ir smulkiąja pramone. Turizmas yra vienas iš pagrindinių pajamų šaltinių.

11 diena  2024 kovo 19. Tortola, Didžiosios Britanijos Mergelių salos  Atvykimas 08:30, išvykimas 15:00. Nakvynė jūroje.

Šiek tiek apie Tortolą

Tortola – didžiausia ir gausiausiai gyvenama sala Britų Mergelių salose. Plotas 55,7 km². Ilgis 19 km, plotis 5 km. Sala kalnuota; vulkaninės kilmės. Aukščiausia vieta – Seidžo kalnas. Dažni žemės drebėjimai. Tortolą dengia tropiniai miškai, pakrantėse driekiasi smulkaus smėlio paplūdimiai. Saloje gyvena 23,9 tūkst. gyventojų

12 diena 2024 kovo 20.   Grįžimas į Punta Kaną 07:00. Išsilaipinimas į iš laivo. Individualus pervežimas į viešbutį , kuriame gyvenote prieš kruizą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena 2024 kovo 21. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu.

14 diena 2024 kovo 22. Tesiama viešnagė viešbutyje.

15diena 2024 kovo 23.   Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Punta Kana oro uostą 16:50 tiesioginis skrydis į Varšuvą.

16 diena  2024 kovo 24.  07:40 leidžiatės Varšuvoje. Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Tiesioginis skrydis Varšuva- Punta Kana – Varšuva

5  nakvynės viešbutyje Melia Caribe Beach 5* Punta Kanoje su viskas įskaičiuota maitinimu.

9 nakvynės pasirinktoje kajutėje Norwegian Sky kruiziniame laive su viskas įskaičiuota maitinimu.

Pramoginė programa kruiziniame laive.

Pervežimai pagal programą.

Papildomai apmokama:

Privalomi arbatpinigiai.

Ekskursijos paskirties uostuose.

Kelionės draudimas.

Nuvykimas iki Varšuvos ir atgal.

 

Mūsų pasiūlymų kaina nurodyta suaugusiam asmeniui dviviečiame kambaryje/kalutėje už 7 nakvynes nurodytai išvykimo datai. Jei keliauja kitas kiekis turistų, ar pageidaujate kitos išvykimo datos bei trukmės, susisiekite su mumis nurodydami pageidaujamą datą, trukmę, kambarių kiekį, vaikų ir suaugusių skaičių kambariuose, vaikų amžių ir mes paruošime Jums optimaliausią kelionės variantą.

Galime pasiūlyti žymiai daugiau viešbučių, terminų. Savo užklausas siųskite el.paštu gediminas@autare.lt arba skambinkite telefonu +370 603 10089.

 

 

Susisiekite

Gediminas Gibavičius

Gediminas Gibavičius

Turizmo vadybininkas

Telefonas
+37060310089
El. paštas
gediminas@autare.lt