2023-11-18 - 2023-11-30

Premium klasės kelionė su kruiziniu laivu „Princess cruises“

Majamis, Jamaika, Kolumbija, Kosta Rika, Kaimanai

14 dienų kelionė su Premium klasės kruizine kompanija „Princess cruises“ iš Majamio, aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Kostą Riką, Kaimanus ir perplaukiant Panamos kanalą su lydinčiu vadovu iš Lietuvos.

 

PROGRAMA

1 diena lapkričio 18 

Vilnius – Majamis

Skrydis iš Vilniaus į Majamį su persėdimu  Stambule.

2 diena lapkričio 19

Majamis. Laisvas laikas Majamyje, galėsite pasimėgauti saulės voniomis žymiajame pietiniame paplūdimyje. 

3 diena lapkričio 20

Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja, kuri bus visai šalia viešbučio. Pervežimas į uostą Fort Lauderdale miestelyje, registracija į laivą. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

4 diena lapkričio 21

Diena jūroje

Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino, pasimėgaukite vakarinėmis pramogomis. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saulėje. Nakvynė laive.

5 diena lapkričio 22

Montego Bėjus, Jamaika

Rekomenduojame vykti  į pažintinę ekskursiją Jamaikoje, kur aplankysite vieną iš garsiausių Jamaikos salos akcentų – nuostabius Dunns upės krioklius. Mūsų kelionė prasideda ramiu pasivažinėjimu vaizdinga Jamaikos šiaurine pakrante. Pirmoji stotelė – „Discovery Bay“ – vieta, kur pirmą kartą prisišvartavo Kristupas Kolumbas. Kita stotelė – pasaulinio garso Dunn's River Falls kaskadinis krioklys, įtekantis į Karibų jūrą. Užlipkite ant 55 metrų krioklį ir mėgaukitės gaiviuose natūraliuose baseinuose. Nenorintys kilti į krioklio viršų, galės pasigrožėti jais eidami nuostabiu parku šalia krioklio. Prieš grįždami į laivą, šios dienos ekskursiją užbaigsime gražiame paplūdimyje. Nakvynė laive. Eksursijos kaina laive 40 USD

6 diena lapkričio 23

Diena jūroje (pilnas maitinimas laive)

Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Nakvynė laive.

7 diena lapkričio 24

Kartagena, Kolumbija

Rekomenduojame turą Kartagenoje. Pėstute apeisite visą senąją Kartagenos dalį, lipsite į kalną, kurį juosia didžiausias Kolumbijos fortas, ragausite vietinio maisto ir pajusite karštą Karibų jūros gyventojų dvasią. Viso turo metu klausysite vietinio gido pasakojimų. Nakvynė laive.Eksursijos kaina perkant laive 35 USD

8 diena lalpkričio 25

Panamos kanalas, Panama

Šią dieną laukia išskirtinė patirtis, kuri pasitaiko ne kiekvienam. Kruiziniu laivu kirsime Panamos kanalą ir visą procesą matysime iš labai arti. Panamos kanalas yra viena iš priežasčių, kodėl būtent šis maršrutas yra toks patrauklus keliautojams. Inžinerinį stebuklą nori pamatytas daugelis, bet jei dar galime ir patirti persikėlimą per jį, tai patirtis tampa dar įspūdingesnė. Nakvynė laive

9 diena lapkričio 26

Puerto Limonas, Kosta Rika

Rekomenduojame įsigyti vieną iš  ekskursijų kur  pažinsite autentišką tropinę laukinę florą ir fauną, bananų plantacijas, pagrindinę  Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Nakvynė laive.

10 diena lapkričio 27

Diena jūroje

11 diena lapkričio 28

Džordžtaunas, Kaimanų salos

Laukia įspūdinga ekskursija, kurioje susipažinsime su vandens pasauliu. Ekskursijos metu pažinsite lagūną, kurioje įsikūrę vidutinio dydžio žali vėžliai ir šimtai žuvų rūšių, rasime ryklio rezervuarą, vėžlių rezervuarą, paukščių rezervatą. Visos ekskursijos metu saugumą garantuos vietiniai gidai. Ypatinga šios dienos pažintis laukia su rajomis, jūros žvaigždėmis ir nuostabiu koraliniu rifu. Papramogavę kelias valandas grįžtate į laivą. Ekskursijos kaina bus patikslinta.

12 diena lapkričio 29

Diena jūroje

13 diena lapkričio 30

Majamis

Išsilaipiname iš laivo. Pervežimas į viešbutį, laisvas laikas Majamyje 

13 diena gruodžio 1

Majamis.Rekomenduojame aplankyti Evergleido nacionalinį parką, kur išgirsite pasakojimų apie ten gyvenančius aligatorius, iš arti pamatysite jų gyvenimą laukinėje gamtoje.

14 diena gruodžio 2

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Kelionė

Kaina asmeniui (Eur.)

Keliaujant vidinėje kajutėje

1724 €

Keliaujant kajutėje su langu

1834 €

Keliaujant kajutėje su balkonu

2288 €

 

Įskaičiuota:

Neįskaičiuota:

 

 

Susisiekite

Gediminas  Gibavičius

Gediminas Gibavičius

Turizmo vadybininkas

Telefonas
+37060310089
El. paštas
gediminas@autare.lt